کانال تلگرام ایران جیب
بلو بانکبلو بانکبرخورد بامدادی یک دستگاه تانکر با یک دستگاه کامیون + تصویر


کدخبر:۴۱۰۱۱پنجشنبه، ۳۰ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۷:۴۹۷۳۲ بازدید

برخورد شدید یک دستگاه تانکر با یک دستگاه کامیون در جاده آبعلی، آتش نشانان را به محل حادثه کشاند.

fem4dv6zqooozwxxm1k1.jpg

وقتی رانندگان خودروهای عبوری متوجه بروز این حادثه رانندگی شدند با سامانه 125 تماس گرفته و درخواست کمک کردند که ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بی درنگ نیروهای عملیاتی ایستگاه 26 را ساعت 1:15 بامداد امروز به جاده آبعلی، حوالی جاجرود رهسپار کرد.

اسماعیل کشمیری فرمانده آتش نشانان اعزام شده به محل حادثه در این خصوص گفت: یک دستگاه تانکر در حال حرکت در جاده بود که پس از برخورد با یک دستگاه کامیون از مسیر اصلی خارج شده و با بلوک های سیمانی وسط جاده نیز برخورد کرد و به حالت نیمه واژگون قرا گرفت.

وی در ادامه گفت: خوشبختانه در این حادثه به هیچ یک از رانندگان آسیبی نرسید و هر دو راننده قبل از رسیدن نیروهای عملیاتی به سلامت از اتاقک وسایل نقلیه خارج شدند اما براثر این برخورد، کشنده تانکر دچار نشت گازوییل شده بود.

این فرمانده آتش نشانی افزود: آتش نشانان به محض رسیدن به محل حادثه جریان برق هر دو وسیله نقلیه را قطع کردند و پس از نصب علائم هشدار دهنده در مسیر، با بکارگیری تجهیزات مخصوص از نشتی گازوییل جلوگیری به عمل آوردند.

کشمیری در پایان گفت: نیروهای عملیاتی با تلاش فراوان و با کمک جرثقیل، تانکر را به حاشیه امن جاده منتقل کردند و محل حادثه را برای بررسی علت تحویل عوامل راهور دادند.قاصدک 24قاصدک 24
اخبار مرتبط

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها