کانال تلگرام ایران جیب
بلو بانکبلو بانکآیا ولیعهد سعودی به محاکمه نزدیک می شود


کدخبر:۸۰۱۹۷سه شنبه، ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۳:۲۷۸۱۹ بازدید

نظرات کاربران درباره محاکمه "محمد بن سلمان" ولیعهد سعودی با روی کار آمدن جو بایدن رئیس جمهور جدید آمریکا!

نظرات کاربران درباره محاکمه "محمد بن سلمان" ولیعهد سعودی با روی کار آمدن جو بایدن رئیس جمهور جدید آمریکا!

جو بایدن رئیس جمهور آمریکا، در دومین سالروز ترور خاشقچی گفته بود که ترور وی بدون عواقب نخواهد بود. وی در آن زمان متعهد شد که در صورت پیروزی در انتخابات درخصوص روابط کشورش با عربستان بازنگری کند و آن هنگام گفت که برای پایان دادن به حمایت آمریکا از حمله ریاض به یمن تلاش خواهد کرد.

روزنامه واشنگتن پست پیشتر نوشته بود که سازمان اطلاعات امریکا (سیا) درسال 2018 به این نتیجه رسید که محمد بن سلمان ولیعهد سعودی ، دستور کشتن خاشقچی را صادر کرده است.

"آوریل هاینز" که از سوی جو بایدن به عنوان نامزد رئیس سازمان اطلاعات و امنیت ملی آمریکا معرفی شده، متعهد شده است که گزارش سازمان اطلاعات درباره جنایت کشته شدن خاشقچی را از حالت محرمانه خارج و آنرا به کنگره ارائه کند.

این اخبار سبب شد تا کاربران نظرات خود را درباره محاکمه محمد بن سلمان ثبت کنند. گروهی از کاربران معتقدند که این گفته جو بایدن فقط یک شانتاژ انتخاباتی بوده است و نباید دل خود را به آن خوش کرد. عده ای از کاربران نیز معتقدند که نخستین دیدار جو بایدن با ولیعهد سعودی خواهد بود. عده ای نیز براین عقیده هستند که هر وقت آمریکا برای یازده سپتامبر توانست به عربستان حرفی بزند، نوبت به خاشقچی هم می رسد. این دسته از کاربران معتقدند که پول و ثروت عربستان در آمریکا حکومت می کند. گروهی از کاربران نیز به آینده با بایدن خوشبین هستند.قاصدک 24قاصدک 24
اخبار مرتبط

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها