کانال تلگرام ایران جیب

بازگشت برخی محدودیت‌ها و تعطیلی‌ها

کدخبر:۷۳۵۳۲پنجشنبه، ۱۹ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۵:۵۰۱۸۵۵ بازدید

معاون کل وزیر بهداشت با اعلام این‌که اقدامات ویژه مقابله با کرونا ویروس در مازندران در دستور کار قرار دارد، آمادگی بیمارستانی، رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و برخی محدودیت‌ها و تعطیلی‌ها را از این اقدامات برشمرد.

معاون کل وزیر بهداشت با اعلام این‌که اقدامات ویژه مقابله با کرونا ویروس در مازندران در دستور کار قرار دارد، آمادگی بیمارستانی، رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و برخی محدودیت‌ها و تعطیلی‌ها را از این اقدامات برشمرد.

 ایرج حریرچی، معاون کل وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، که پس از شیوع مجدد کرونا ویروس و افزایش بیماری کووید 19 به مازندران سفر کرد، پس از بازدید از بیمارستان امام خمینی ( ره ) و خاتم‌الانبیاء (ص) شهرستان بهشهر؛ عصر روز قبل با حضور در دفتر کار احمد حسین زادگان، مقام عالی دولت در مازندران با وی دیدار و گفتگو کرد.

حریر چی در حاشیه این دیدار با اشاره به این‌که متأسفانه 7 شهرستان مازندران اکنون در وضعیت قرمز بسر می‌برند که وضعیتی هشداردهنده است، افزود: این وضعیت از بازگشایی‌های ناگزیر برای تأمین معیشت مردم و تغییر رفتار جامعه ناشی شده است.

معاون کل وزیر بهداشت با اعلام این‌که برنامه‌ها و اقدامات ویژه در راستای مقابله با بیماری کرونا و شیوع کرونا ویروس در مازندران در دستور کار قرار دارد، تصریح کرد: این برنامه شامل دودسته است؛ نخست؛ آمادگی‌های بیمارستانی که تدابیر آن اتخاذ شد و اقدام دیگری که بسیار مهم‌تر است، رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و برخی محدودیت‌ها و تعطیلی‌هاست که متعاقباً اعلام می‌شود.

احمد حسین زادگان، استاندار مازندران نیز در این دیدار گزارشی از وضعیت اقدامات صورت گرفته و برنامه‌های در دست اقدام در مقابله با بیماری کرونا در استان ارائه کرد.

وی گفت: هرگونه تجمعات که طبیعتا منجر به شیوع بیماری می‌شود ممنوع است و از مردم تقاضا داریم مساله را بسیار جدی بگیرند و از برپایی جلسات مختلف و شرکت در آن‌ها پرهیز کنند.

مقام عالی دولت در مازندران با تأکید بر رعایت شدید دستورالعمل‌ها و محدودیت‌ها از سوی تالارهای پذیرایی، یادآور شد: اگر این محدودیت‌ها رعایت نشود، اماکن موردنظر تعطیل و مجوز فعالیت آن‌ها باطل می‌شود.

در این جلسه همچنین روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل و برخی مدیران مسئول حضور داشتند.

کارگزاری فارابیاخبار مرتبط

ایسام

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
کارگزاری فارابی