کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

نرخ آپارتمان‌های نوساز در تهران


کد خبر : ۴۸۹۹چهارشنبه، ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۱:۵۷:۱۸۷۲۲۳ بازدید

گرانی مسکن در سال‌های گذشته موجب شده که در اغلب نقاط تهران، آپارتمان نوساز حداقل با نرخ 3 میلیون تومان در هرمترمربع تعیین شود.

در ماه گذشته بازار مسکن رونق بیشتری پیدا کرده و تعداد مراجعه به این بازار افزایش یافته است؛ این در حالی است که در سال گذشته متولیان این بازار با رکود روبرو بودند و خرید و فروش آپارتمان با افت زیادی مواجه شده بود.

براین اساس، با رونق خرید و فروش واحدهای مسکونی، ساخت و ساز آپارتمان هم افزایش بیشتری پیدا می‌کند که در نهایت به نفع تقاضا در شهرهای بزرگ است و می‌تواند پاسخگوی تعداد مشتریان باشد اما قیمت‌ها هنوز هم با توان اقتصادی خانوارها فاصله زیادی دارد.

نگاهی به آگهی‌های مسکن نشان می‌دهد که اغلب آپارتمان‌های نوساز در شهر تهران کمتر از 3 میلیون تومان در هرمترمربع تعیین نمی‌شود. در واقع گرانی بازار مسکن در چندسال اخیر موجب شده که واحدهای نوساز به دلیل نو بودن و شرایط وام بهتری که دارند، با قیمت‌های بیشتری به فروش برسند و البته متقاضیان بیشتری هم برای این واحدها وجود داشته باشد بنابراین در اغلب نقاط تهران، آپارتمان نوساز با نرخ حدود 3 میلیون تومان در هرمتر مربع تعیین می‌شود.

اما سقف تعیین شده برای واحدهای نوساز چندان مشخص نیست زیرا براساس شرایط هرواحد و محله، این قیمت‌ها می تواند تفاوت زیادی داشته باشد اما در بخش متوسط شهر، این نرخ‌ها تا حداکثر 4 میلیون و 500 هزار تومان تعیین می‌شود که بسیار بالاتر از قدرت خرید متقاضیان این قشر است.

نرخ واحدهای نوساز در برخی از محله های تهران

یک آپارتمان 45 متری و نوساز در پیروزی دهم فروردین با قیمت 153 میلیون تومان به فروش می رسد و در فلاح ابوذر واحدی 41 متری و نوساز با شریاط 24 میلیون تومان نقد، 45 میلیون تومان وام و 30 میلیون تومان رهن فروخته می شود.

در وحدت اسلامی روبروی فرهنگ آپارتمانی به مساحت 45 مترمربع با آسانسور و پارکینگ و تحویل سه ماه متری 3 میلیون و 300 هزار تومان قیمت گذاشته شده است و در قصرالدشت دامپزشکی واحدی 43 متری باپارکینگ و انباری و آسانسور 166 میلیون تومان فروخته می شود.

در مهرآباد جنوبی واحدی 45 متری با آسانسور و پارکینگ 150 میلیون تومان قیمت گذاشته شده است و در پیروزی پرستار جنوبی واحدی با متراژ 44 مترمربع متری 4 میلیون و 200 هزار تومان به فروش می رسد.

در گلبرگ غربی واحدی 45 متری طبقه سوم با انباری متری 4 میلیون تومان قیمت گذاری شده است و در گلبرگ غربی 14 متری لشگر واحدی 41 متری با انباری متری 3 میلیون و 200 هزار تومان به فروش می رسد.

واحدی 46 متری در گلبرگ غربی هم متری 3 میلیون و 500 هزار تومان قیمت گذاری شده است و در کاشانی بلوار تعاون هم واحدی 50 متری با پارکینگ و انباری متری 4 میلیون و 800 هزار تومان به فروش می رسد.

در تهرانپارس ابتدای خیابان استخر هم واحدی 50 متری با پارکینگ و انباری 205 میلیون تومان قیمت گذاری شده است و در  دامپزشکی یادگار هم وا حدی 49 متری با انباری متری 3 میلیون و 700 هزار تومان به فروش می رسد.

آپارتمانی 47 متری در وحدت اسلامی با پارکینگ و انباری هم 140 میلیون تومان فروخته می شود و در نبرد شمالی آپارتمانی 50 متری با انباری 200 میلیون تومان قیمت گذاری شده است.اخبار مرتبط


دیدگاه ها

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:

کانال تلگرام ایران جیب
صفحه اینستاگرام ایران جیب

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها