کانال تلگرام ایران جیب
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

فعالیت گمرک تمرچین پیرانشهر به صورت عادی ادامه دارد


کد خبر : ۴۱۴۵۴سه شنبه، ۱۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۵:۵۷۲۲۱ بازدید

گمرک ایران در واکنش به خبر تعطیلی گمرک تمرچین پیرانشهر اعلام کرد : تشریفات گمرکی تمامی کالاهای ورودی و خروجی و مسافران به ...

گمرک ایران در واکنش به خبر تعطیلی گمرک تمرچین پیرانشهر اعلام کرد :  تشریفات گمرکی تمامی کالاهای ورودی و خروجی و مسافران به استثناء محموله های سوختی به صورت عادی در این گمرک انجام‌ می شود .

در این توضیحات آمده است : نامه منتشر شده در یکی از خبرگزاری ها مربوط به روز همه پرسی اقلیم کردستان عراق بوده و این محدودیت ها نیز صرفا در همان زمان و از طرف دولت عراق صورت گرفته بود .

بر اساس مکاتبات ناظر گمرکات استان آذربایجان غربی با مدیر کل  حوزه ریاست گمرک ایران که کاملا در مکاتبات صورت گرفته مشخص است ؛ در تاریخ ۴ مهرماه سالجاری اعلام می شود که فعالیت ها در این گمرک محدود شده و در نامه بعدی که به تاریخ ۶ مهرماه است آغاز فعالیت مجدد تشریفات گمرکی پس از پایان همه پرسی و رفع محدودیت ها از سوی دولت مرکزی عراق اعلام شده است .

گمرک ایران در این توضیحات تاکید کرده است : اعمال محدودیت در ورود و خروج فرآورده های سوختی و مشتقات نفتی نیز از سوی دولت مرکزی عراق و بنا به درخواست طرف عراقی صورت گرفته است و ارتباطی به طرف ایرانی ندارد .اخبار مرتبط


کانال تلگرام ایران جیب
صفحه اینستاگرام ایران جیب

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
لاماری