کانال تلگرام ایران جیب
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

توقیف وانت پیکان با 10 میلیون تومان جریمه در بزرگراه امام‌علی!


کد خبر : ۳۱۸۶۱دوشنبه، ۶ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۳:۳۴۵۴۱ بازدید

رییس مرکز اجرائیات پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از توقیف وانت پیکانی با قریب به 10 میلیون تومان جریمه رانندگی در بزرگراه امام علی خبر داد.

سرهنگ مسعود جبارزاده در این‌باره گفت: حوالی ساعت 12 امروز ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی مستقر در بزرگراه امام علی یک دستگاه وانت پیکان را به دلیل تخلف متوقف کرده و در استعلام سوابق متوجه شدند که این وسیله نقلیه 9 میلیون و 975 هزار تومان جریمه پراخت نشده دارد.

وی از ثبت 169 تخلف رانندگی برای این وانت پیکان خبر داد و افزود: سرعت و سبقت غیرمجاز، نبستن کمربند ایمنی و صحبت با تلفن همراه در صدر جرائم راننده متخلف وانت پیکان بوده است.

رییس مرکز اجرائیات پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با بیان اینکه ماموران نسبت به توقیف و اعزام این وانت پیکان به پارکینگ اقدام کردند، اظهارکرد: تا زمان پرداخت مبلغ جریمه این خودرو در توقیف خواهد بود.

جبارزاده با اشاره به قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی افزود: طبق ماده 8 این قانون تمامی خودروها و وسایل نقلیه دارای بیش از 1 میلیون تومان جریمه در صورت رویت ماموران پلیس متوقف و روانه پارکینگ می‌شوند و تا زمان پرداخت مبلغ جریمه در پارکینگ خواهند بود.

 صبح امروز نیز جبارزاده از توقیف سواری پراید با هشت میلیون تومان تخلف خبر داده بود.اخبار مرتبط


کانال تلگرام ایران جیب
صفحه اینستاگرام ایران جیب

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها