کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

پول‌های برباد رفته 600 خریدار خودرو


کد خبر : ۳۱۶۷۲چهارشنبه، ۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۴:۵۷۱۱۵۳ بازدید

گردانندگان یک شرکت فروش لیزینگی خودرو که از 600 متقاضی کلاهبرداری کرده و بیش از 10 میلیارد تومان پول به جیب زده بودند با ردیابی‌های ...

گردانندگان یک شرکت فروش لیزینگی خودرو که از 600 متقاضی کلاهبرداری کرده و بیش از 10 میلیارد تومان پول به جیب زده بودند با ردیابی‌های پلیسی بازداشت شدند.

چندی پیش مرد جوانی با دیدن یک آگهی متوجه شد یکی از شرکت‌های لیزینگ خودرو، شرایط بسیار مناسبی با سود بسیار پایین برای فروش خودرو‌های گرانقیمت خارجی در نظر گرفته است. سپس این مرد به شرکت مورد نظر در خیابان ستارخان تهران رفت و پس از کسب اطمینان قراردادی برای خرید خودروی  خارجی امضا کرد و پس از اینکه اقساط خودرو‌اش به پایان رسید راهی شرکت شد تا خودرو‌اش را تحویل بگیرد ولی هر بار به بهانه‌های مختلف کارش انجام نمی‌شد.

تا اینکه یکی از روزها وقتی به دفتر شرکت رفته بود عده‌ای شاکی را دید که جمع شده بودند. همان موقع بود که فهمید مدیرعامل و صاحبان اصلی شرکت همه را فریب داده‌اند و پس از به‌جیب زدن میلیاردها تومان پول فرار کرده‌اند.بدین‌ترتیب همگی راهی دادسرای سعادت‌آباد شدند و شکایت کردند.

یکی از شاکی‌ها در بازجویی گفت: زمانی که به این شرکت رفتم کارمندان آنجا به حدی با چرب زبانی صحبت کردند که ناخواسته به آنان اعتماد کردم و 35 میلیون تومان از 68 میلیون تومان قیمت خودرو را به آنها پرداختم. در طول این مدت هر ماه اقساطم را پرداخت می‌کردم و با این امید که سود کرده‌ام ولی وقتی برای تحویل خودرو رفتم فهمیدم دایر‌کنندگان این شرکت از همه ما کلاهبرداری کرده‌اند. حالا ما هیچ رد و نشانی از آنها نداریم. به‌دنبال این شکایت‌ها، بازپرس به تیمی از پلیس مأموریت داد تا به این ماجرا رسیدگی کنند.مأموران نیز در تحقیقات متوجه شدند بیش از 600 نفر فریب خورده‌اند. کارآگاهان سرانجام در جریان چند عملیات پلیسی دایر‌کنندگان این شرکت را در مخفیگاه‌های‌شان دستگیر کردند و بدین ترتیب آنها روانه زندان شدند. رسیدگی به پرونده آنها همچنان ادامه دارد.اخبار مرتبط


کانال تلگرام ایران جیب
صفحه اینستاگرام ایران جیب

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها