کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

نرم افزار حسابداری پارمیسنرم افزار حسابداری پارمیس

10 درصد تخفیف تمام پروازها، به مناسبت روز جهانی هواپیمایی


کد خبر : ۳۱۱۴۸چهارشنبه، ۱۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۲:۵۰۴۴۰ بازدید

17 آذر 1395 مصادف با 7 دسامبر سالروز امضای کنوانسیون بین المللی هواپیمایی کشوری در سال 1944 است که به دنبال امضای این کنوانسیون، سازمان جهانی هواپیمایی کشوری تاسیس شد. مجمع عمومی این سازمان ....

17 آذر 1395 مصادف با 7 دسامبر سالروز امضای کنوانسیون بین المللی هواپیمایی کشوری در سال 1944 است که به دنبال امضای این کنوانسیون، سازمان جهانی هواپیمایی کشوری تاسیس شد. مجمع عمومی این سازمان در سال 1992 طی قطعنامه ای این روز را به عنوان روز جهانی هواپیمایی کشوری تصویب کرد و از سوی مجمع عمومی سازمان ملل متحد نیز به صورت رسمی مورد تایید قرار گرفت.

تخفیف تمام پروازها

هر سال کشورهای مختلف برای بزرگداشت روز جهانی هواپیمایی و یادآوری اهمیت صنعت هواپیمایی در توسعه اقتصادی و اجتماعی جوامع و نقش اساسی سازمان هواپیمایی کشوری در حفظ و ارتقا ایمنی و کارآیی حمل و نقل هوایی نسبت به برگزاری مراسم این روز و اجرای برنامه‌های مختلف اقدام می‌کنند.

امسال نیز مِستر بلیط در ایران به عنوان اولین وب سایت و اپلیکیشن رزرو آنلاین بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس از تاریخ چهارشنبه 17 آذر لغایت جمعه 19 آذر با اجرای طرحی تمام پروازهای سیستمی و چارتری داخلی را با 10 درصد تخفیف ویژه به فروش می رساند.

استفاده از این تخفیف به راحتی و تنها با عضویت در مِستر بلیط امکان پذیر است. به این صورت که پس از پرداخت صورتحساب مبلغ تخفیف به اعتبار کاربری شما افزوده می شود. خوبی این اعتبار این است که تنها محدود به خرید بلیط هواپیما نیست و از آن برای رزرو آنلاین بلیط قطار و اتوبوس نیز می توانید استفاده کنید.

مستر بلیط

خرید اینترنتی بلیط قطار شرکت های ریلی مانند رجا، سفیر ریل و فدک به تازگی یکجا امکان پذیر شده است. مسافرینی که قیمت کمتر و امنیت بیشتر سفر با قطار را می پسندند می توانند با جستجوی وب سایت مِستر بلیط لیست قطارها را ببینند و مناسبترین گزینه را برای سفر خود انتخاب کنند.

برای بلیط اتوبوس با اینکه قیمت ها تقریبا یکسان است اما ساعت حرکت و مدل اتوبوس اهمیت زیادی دارد. یکی دیگر از امکانات وب سایت مِستر بلیط خرید اینترنتی بلیط اتوبوس است که می توانید لیست کامل آن ها را یکجا ببینید.

هر روز نقش کسب و کارهای اینترنتی در زندگی و رفاه مردم بیشتر می شود و وب سایت های فروش اینترنتی بلیط نیز یکی از این موارد هستند. با این وجود برای انتخاب وب سایت مناسب باید بسیار دقت نمود. مِستر بلیط وب سایت مورد تایید سازمان های مختلف است و دارای نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره می باشد.

اگر قصد سفر دارید به شما پیشنهاد می کنیم با توجه به فرصتی که در این سه روز فراهم شده است از تخفیف 10 درصدی برای خرید بلیط هواپیمای مورد نظرتان استفاده کنید تا با یک خرید اقتصادی از سفرتان بیشتر لذت ببرید.اخبار مرتبط

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها