کانال تلگرام ایران جیب
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

برخورد شدید دو خودرو سواری در پاسداران / تصاویر


کد خبر : ۲۸۵۲۳پنجشنبه، ۱۵ مهر ۱۳۹۵ - ۰۱:۳۷:۴۶۲۳۸۶ بازدید

برخورد شدید دو دستگاه خودرو سواری در پاسداران، موجب مصدومیت پنج نفر از سرنشینان این خودروها شد.

برخورد شدید دو دستگاه خودرو سواری در پاسداران، موجب مصدومیت پنج نفر از سرنشینان این خودروها شد.

با تماس رانندگان خودروهای عبوی و اطلاع رسانی این حادثه به سامانه 125، نیروهای عملیاتی ایستگاه 97 بی درنگ با هماهنگی ستاد فرماندهی در ساعت 23:45 شب گذشته به خیابان پاسداران، خیابان شهید پایدارفرد اعزام شدند.

مرتضی بهروز معاون منطقه سه عملیات درباره این حادثه گفت: در محل حادثه یک دستگاه خودرو سواری پراید با پنج نفر سرنشین و یک دستگاه خودرو سواری سوزوکی با یک نفر سرنشین به شدت با یکدیگر برخورد کرده و متوقف شده بودند که براثر شدت این حادثه چهار نفر سرنشین خودرو پراید دچار مصدومیت شده بودند و راننده این خودرو در اتاقک خودرو محبوس شده بود.

وی در ادامه افزود: نیروهای عملیاتی بلافاصله با قرار دادن علائم هشدار دهنده و جلوگیری از نشتی بنزین از خودروها، محل حادثه را ایمن سازی کردند و مصدومان که دو پسر بچه 4 و 10 ساله و یک مرد و زن 60 ساله بودند را تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل دادند.

این معاون منطقه اضافه کرد: آتش نشانان با استفاده از تجهیزات هیدرولیکی راننده خودرو پراید که خانمی 25 ساله بود را از خودرو خارج کرده و برای انتقال به مراکز درمانی تحویل امدادگران اورژانس دادند.

بهروز با اشاره به اینکه علت بروز این حادثه از سوی کارشناسان پلیس راهور در دست بررسی است، خاطرنشان کرد: نیروهای عملیاتی پس از انتقال خودروها به حاشیه امن خیابان، به مأموریت خود پایان دادند.

r67to8on4v1856o5g3h.jpg

3xyo9q4mcm215yoiida.jpgاخبار مرتبط


کانال تلگرام ایران جیب
صفحه اینستاگرام ایران جیب

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
لاماری