کانال تلگرام ایران جیب
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی


قهرمان بوکس قربانی نزاع خیابانی


کد خبر : ۹۸۸۵۱سه شنبه، ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۱۵:۱۱۲۱۶۲ بازدید

پسر جوان که در یک نزاع خیابانی قهرمان ۱۸ ساله بوکس استان مرکزی را با ضربات چاقو به قتل رسانده بود، 3 ساعت بعد از این جنایت در عملیات ضربتی پلیس دستگیر شد.

پسر جوان که در یک نزاع خیابانی  قهرمان ۱۸ ساله بوکس استان مرکزی را با ضربات چاقو به قتل رسانده بود، 3 ساعت بعد از این جنایت در عملیات ضربتی پلیس دستگیر شد.

به گزارش خبرنگار حوادث «ایران»،  شامگاه شنبه مأموران پلیس اراک از قتل  «محمدسالار پارسا» بوکسور 18 ساله استان مرکزی با ضربات چاقو در یک نزاع خیابانی باخبر شدند. نخستین بررسی‌ها نشان می‌‌داد این درگیری بدون هیچ پیش زمینه  قبلی، بین چند جوان رخ داده است. بنابراین ردیابی‌ها دستگیری قاتل  در دستور کار پلیس استان مرکزی قرار گرفت و حدود سه ساعت بعد متهم در شهرستان خنداب دستگیر شد.

سرهنگ کامیار چهری، رئیس پلیس آگاهی استان مرکزی در تشریح جزئیات این حادثه گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک فقره درگیری منجر به قتل در یکی از محله‌های شهرستان اراک، مأموران در بررسی‌های اولیه مطلع شدند که جوانی در یک نزاع ساده بدون هیچ درگیری قبلی و با ضربات چاقو به قتل رسیده و قاتل از محل متواری شده است که مأموران با تحقیقات فنی و تخصصی موفق شدند مخفیگاه قاتل را در شهرستان خنداب شناسایی و طی هماهنگی با مقام قضایی و با همکاری عوامل انتظامی شهرستان خنداب قاتل را طی یک عملیات ضربتی و در کمتر از 3 ساعت دستگیر کنند. متهم پس از اعتراف به قتل برای سیر مراحل قانونی با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شد.
«محمدسالار پارسا» از قهرمانان المپیاد استعداد‌های برتر کشور بود که سال 1398 در 3 اردوی متوالی تیم ملی بوکس نونهالان ایران نظر کادر فنی را به خود جلب کرد و از استعدادهای برتر مشتزنی ایران بود.اخبار مرتبط

کانال تلگرام ایران جیب
صفحه اینستاگرام ایران جیب

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها