کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

نرم افزار حسابداری پارمیسنرم افزار حسابداری پارمیس

آزادی بدون قید و شرط دختران خانه وحشت


کد خبر : ۹۱۴۲۷شنبه، ۱۸ دی ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۹:۳۱۱۴۹۸ بازدید

دو دختر جوانی که در خانه وحشت پیدا شده بودند پس از یک ماه تحقیق و بازجویی به دستور بازپرس پرونده آزاد شدند.

دو دختر جوانی که در خانه وحشت پیدا شده بودند پس از یک ماه تحقیق و بازجویی به دستور بازپرس پرونده آزاد شدند.

به گزارش خبرنگار حوادث «ایران»، این دو دختر جوان از شامگاه 15 آذر و همزمان با ورود مأموران کلانتری به خانه‌ای در خیابان قزوین تهران به همراه صاحبخانه به‌ نام سعید و خواهرش دستگیر شده بودند. از آنجا که جسد یک زن ن در این خانه پیدا شده بود تحقیقات برای شناسایی عامل قتل آغاز شد. در حالی که این دو دختر و خواهر متهم مدعی بودند زن جوان به دست سعید به قتل رسیده اما سعید همچنان منکر قتل است و دو دختر جوان را عامل قتل معرفی کرده بود. با این حال پس از یک ماه تحقیق و بازجویی صبح  چهارشنبه گذشته بازپرس شعبه دوم بازپرسی دادسرای امور جنایی پایتخت این دو دختر را که یکی از آنها 3 سال و دیگری 8 ماه در خانه سعید محبوس بودند بلاقید آزاد کرد.

 همزمان با آزادی دو دختر، پدران آنها در دادسرا حاضر شدند اما در حالی که پدر یکی از آنها دخترش را تحویل گرفته و به خانه بازگرداند پدر دختر دیگر از تحویل وی بنا به دلایلی خودداری کرد و دختر جوان روانه بهزیستی شد. همچنین از آنجایی که یکی از این دختران با هدف سفر به ترکیه از خانه‌اش فرار کرده اما در دام سعید گرفتار شده و 8 ماه در خانه وی بود قاضی پرونده با احتمال اینکه شاید وی پس از آزادی دوباره قصد خروج از کشور را داشته باشد وی را ممنوع الخروج کرد.

مسعود افرازه، وکیل دادگستری که داوطلبانه وکالت این دو دختر را به عهده گرفته است، به خبرنگار« ایران»گفت: با آزادی موکلینم، قرار شد از سعید به اتهام تجاور به عنف، تهدید، ضرب و جرح عمدی، فحاشی، غصب عنوان و حبس غیرقانونی شکایت کنم تا غیر از پرونده قتل به این اتهامات وی  رسیدگی شود.اخبار مرتبط

سایت شب

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
سایت شب