کانال تلگرام ایران جیب
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

هشدار صریح سردار قاآنی به آمریکا / چنان انتقام بگیریم که در عمرتان ندیده باشید


کد خبر : ۹۱۳۵۵چهارشنبه، ۱۵ دی ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۰:۴۹۱۸۱۰ بازدید

تسنیم : سردار قاآنی خطاب به آمریکایی ها گفت: خروج شما از منطقه یکی از اهداف بود واما بالاتر از خروج اخراج شدید.

سردار اسماعیل قاآنی فرمانده نیروی قدس سپاه در مراسم بزرگداشت شهدای مدافع حرم در برج میلاد طی سخنانی اظهار داشت: امسال عظمت برگزاری مراسم تکریم و تعظیم این شهید که نماینده تمامی شهدای جبهه مقاومت بود را دیدید. 

وی افزود: بزرگداشت شهید سلیمانی به معنای بزرگداشت همه شهدای مقاومت و جهان اسلام است.

سردار قاآنی ادامه داد: دشمن فکر کرد که با جنایتی که آفرید و پست ترین اقدام را انجام داد کار تمام شده است اما ترامپ و دیگرانی که همراه او بودندهمه آنها برای ما روشن هستند. از پمپئو جنایتکار که هیچ کس به اندازه شهید سلیمانی او را تحقیر نکرد. از شخص رییس جمهور آمریکا تا همه کسانیکه در این جنایت شرکت کردند زیر ذره بین انسان های آزاده عالم هستند. 

فرمانده نیروی قدس سپاه تصریح کرد: آنها فکر کردند با شهادت شهید سلیمانی تحقیر شدن آنها از بین می رود. شما فکر کردید زدید و رفتید اما جامعه اسلامی و آزادگان دنیا چنان از شما انتقام خواهند گرفت که تا عمر دارید فراموش نکنید. 

سردار قاآنی خطاب به آمریکایی ها گفت: خروج شما از منطقه یکی از اهداف بود واما بالاتر از خروج اخراج شدید. در مقاطعی آمریکایی ها ۱۵۰ هزارنیرو در عراق داشتند اما الان می گویند ۲۵۰۰ نیرو داریم اما مردم عراق و دوستان شهید سلیمانی شما را تحمل نخواهد کرد و ما هم حسابمان سر جای خودش باقی است. 

فرمانده نیروی قدس سپاه در باره انتقام شهید سلیمانی اظهار داشت: انتقام اساسی گرفته خواهد شد اما ما سبک خودمان را داریم و این مسیر پر افتخارمقاومت ادامه پیدا خواهد کرد و شمشیر برنده مقاومت کسانی که سد این راه هستند را از سر راه بر خواهد داشت. 


کارگزاری فارابیکارگزاری فارابی


اخبار مرتبط


کانال تلگرام ایران جیب

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

لاماری