کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

ویلموتس سر باشگاه مراکشی هم کلاه گذاشت! | روش جالب مرد بلژیکی برای کسب درآمد نجومی


کد خبر : ۹۱۰۸۰چهارشنبه، ۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۵:۲۷۱۹۸۶ بازدید

خبرها حاکی از آنست که باشگاه مراکشی درصدد فسخ قرارداد با سرمربی بلژیکی سابق ایران است.

به گزارش همشهری‌آنلاین، طبق ادعای رسانه‌ مراکشی مارک ویلموتس بلژیکی که به عملکرد ناموفق و شکست در همکاری با کشورهای مختلف شهرت یافته در آستانه برکناری از هدایت باشگاه الرجای مراکش قرار دارد.

ویلموتس که پیش از حضور در تیم ملی ایران به دلیل ناکامی در ساحل عاج از سمت خودش برکنار شده بود پس از قطع همکاری با فدراسیون فوتبال ایران هیچ پیشنهادی برای مربیگری دریافت نکرده بود و حدود دو ماه پیش از طریق باشگاه الرجای کازابلانکا وارد لیگ مراکش شد.

این مربی تا کنون در چهار بازی هدایت تیم جدیدش را بر عهده داشته که به دو پیروزی و یک شکست در لیگ دست یافته اما در سوپرجام باشگاه‌های آفریقا مقابل الاهلی مصر شکست خورد و این جام را از دست داد.

پایگاه ۳۶۰ اسپورت مراکش با اشاره به عملکرد ویلموتس در این چهار بازی نوشت: مسئولان باشگاه از عملکرد ویلموتس راضی نیستند و باور دارند تصمیمات او موجب از دست رفتن فرصت قهرمانی در سوپرجام آفریقا شد. آنها می‌گویند که در انتخاب ویلموتش دچار اشتباه شدند و این در حالی است که هواداران الرجا هم معتقدند تفکرات دفاعی این مربی تاثیر منفی روی تیم داشته است.

به گزارش این پایگاه خبری مسئولان باشگاه الرجا نشستی پیرامون فسخ قرارداد با ویلموتس خواهند داشت و تلاش می‌کنند با رضایت دو طرفه به همکاری مشترک پایان دهند. در صورتی که باشگاه تصمیم بگیرد به صورت یک طرفه قرارداد را فسخ کند ملزم به پرداخت ۶ ماه غرامت خواهد بود.

نکته جالب توجه رویکرد یکسان ویلموتس در توافق با فدراسیون‌های فوتبال ساحل عاج، ایران و باشگاه مراکشی برای دریافت غرامت قرارداد است و ظاهراً مربی بلژیکی همچنان از این طریق کسب درآمد می‌کند.اخبار مرتبط


کانال تلگرام ایران جیب
صفحه اینستاگرام ایران جیب

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها