کانال تلگرام ایران جیب
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

قاتل شدن پسردایی با دستور دختر عمه


کد خبر : ۹۰۸۵۷پنجشنبه، ۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۳:۰۳۳۳۳۳ بازدید

آخرین و اصلی‌ترین متهم پرونده قتل مردی که قربانی توطئه همسرش شده بود، بازداشت شد و اعتراف کرد که با دستور دختر‌عمه‌اش دست به جنایت زده است.

آخرین و اصلی‌ترین متهم پرونده قتل مردی که قربانی توطئه همسرش شده بود، بازداشت شد و اعتراف کرد که با دستور دختر‌عمه‌اش دست به جنایت زده است.

تحقیقات پلیس در این پرونده از روز یکشنبه 21آذرماه امسال و با تماس یکی از ساکنان ساختمانی در حوالی بزرگراه شهید محلاتی شروع شد.

تماس‌گیرنده گفت که بعد از درگیری زن و شوهری که در همسایگی‌شان زندگی می‌کنند چند نفر فرشی را که ظاهرا جسدی درونش بوده را با عجله از خانه بیرون می‌بردند، دیده است. تیمی از مأموران راهی محل حادثه شدند و برای پرس و جو زنگ واحدی که زن و شوهر جوان در آن زندگی می‌کردند را زدند. زن جوانی در را باز کرد و وقتی مأموران سراغ شوهرش را گرفتند، گفت که او به محل کارش رفته است. مأموران در ادامه از این زن خواستند با شوهرش تماس بگیرد اما وی به تماس‌های تلفنی جواب نمی‌داد و معلوم نبود چه بلایی بر سرش آمده است.

به دستور بازپرس جنایی، زن جوان بازداشت شد و در بازجویی‌ها گفت که با همدستی برادر، پسردایی و دوست وی جان شوهرش را گرفته است.

وی مدعی بود که با همسرش بر سر مالکیت خانه اختلاف داشته و از برادر و پسردایی‌اش خواسته که او را گوشمالی بدهند. آنها نیز به همراه فرد دیگری به آنجا آمده و شوهر وی را به قتل رسانده و جسدش را داخل یک فرش پیچیده و با خودشان بردند.

با اعتراف این زن، 2نفر از متهمان دستگیر شدند و با اقرار آنها جسد مقتول که در باغی حوالی شهریار دفن شده بود پیدا شد اما هنوز متهم اصلی پرونده یعنی پسردایی زن جوان فراری بود.

تحقیقات برای دستگیری او ادامه داشت تا اینکه وی به دام پلیس افتاد و صبح دیروز به دادسرای جنایی تهران منتقل شد و مقابل قاضی محمد حسین زارعی، بازپرس پرونده قرار گرفت.

او با اعتراف به جنایت گفت: ما قصد کشتن مقتول را نداشتیم و فقط می‌خواستیم همسر دخترعمه‌ام را گوشمالی بدهیم اما او کشته شد. وی ادامه داد: دختر عمه‌ام می‌گفت شوهرش قصد دارد املاکی را که به نامش زده است پس بگیرد و اختلافشان بر سر این بود. او از من کمک خواست و من فردی را به او معرفی کردم که حاضر بود در ازای دریافت دستمزد 50میلیون تومانی، شوهر وی را گوشمالی بدهد. اگرچه دخترعمه‌ام 50میلیون تومان را به او پرداخت کرد اما وی کلاهبردار از آب درآمد و بعد از گرفتن پول، دیگر جواب تماس‌های ما را نداد.

متهم ادامه داد:‌ بعد از آن تصمیم گرفتم خودم شوهر دخترعمه‌ام را گوشمالی بدهم. وقتی به خانه آنها رفتم، دخترعمه‌ام چاقو به دستم داد و من ناخواسته ضربه‌ای به شوهرش زدم که منجر به قتل او شد. بعد از قتل با یکی از دوستانم تماس گرفتم و جسد را داخل فرش پیچیدیم و در صندوق عقب پراید گذاشتیم و به باغ پسرعمه‌ام بردیم و در آنجا دفن کردیم. با بازداشت تمامی متهمان این پرونده بازپرس جنایی برای متهم اصلی به اتهام قتل عمدی و سایر متهمان به اتهام معاونت در قتل عمدی قرار قانونی صادر کرد و همه آنها برای انجام تحقیقات بیشتر در اختیار مأموران اداره دهم پلیس آگاهی تهران قرار گرفتند.اخبار مرتبط


سرزمین خودرو

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

لاماری