کانال تلگرام ایران جیب
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

اصرار لاریجانی برای شناسایی منتشر‌کننده نامه‌اش


کد خبر : ۹۰۸۲۸پنجشنبه، ۲ دی ۱۴۰۰ - ۰۷:۴۷:۰۶۱۱۴۴ بازدید

عزت‌الله یوسفیان‌ملا، نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی می‌‌‌گوید علی لاریجانی اصرار دارد، فرد یا جمعی که نامه رد صلاحیتش را منتشر کرده ...

عزت‌الله یوسفیان‌ملا، نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی می‌‌‌گوید علی لاریجانی اصرار دارد، فرد یا جمعی که نامه رد صلاحیتش را منتشر کرده بودند مشخص شود؛ چراکه او هرگز راضی نبود خلاف قانون اتفاقی بیفتد.

 وی درباره انتشار نامه رد صلاحیت علی لاریجانی و گفته‌‌‌های سخنگوی قوه قضائیه درباره تحت تعقیب قرار گرفتن فردی که این نامه را منتشر کرد، گفت: آقای لاریجانی ماه‌‌‌ها منتظر بودند تا زمانی که مهر قید محرمانگی این نامه برداشته نشده، دست به اقدامی نزند. ما که از اطرافیان او هستیم و کسانی که در دفترش کار می‌کنند، بینی و بین‌‌‌الله این نامه را ندیدند. آقای لاریجانی احترام خاصی برای اجرای قانون و حرمت شورای نگهبان قائل هستند و هرگز راضی نبود که خلاف قانون اتفاقی بیفتد.

اگر آقای لاریجانی می‌‌‌خواستند، قبلا می‌توانستند این نامه را منتشر کنند. حالا ایشان تمایل و هم اصرار دارد تا انتشاردهنده این نامه که توسط فرد یا جمع بوده شناسایی شود.  یوسفیان در پاسخ به این سوال که احتمال می‌دهند انتشار این نامه کار چه کسی باشد، گفت: ‌‌ اصلا مشخص نیست و نمی‌‌‌دانیم کار چه کسی است. این نامه در فضای مجازی منتشر شده است و آقای لاریجانی عمیقا از انتشار نامه ردصلاحیت ناراحت هستند.


کارگزاری فارابیکارگزاری فارابی


اخبار مرتبط


کانال تلگرام ایران جیب

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

لاماری