کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

نرم افزار حسابداری پارمیسنرم افزار حسابداری پارمیس

قتل در بازار ساوه


کد خبر : ۹۰۴۵۹سه شنبه، ۲۳ آذر ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۴:۴۵۳۲۱۶ بازدید

مرد مغازه دار که به‌خاطر پارک خودرو جلوی مغازه‌اش با راننده درگیر شده و او را کشته بود از سوی پلیس دستگیر شد.

مرد مغازه دار که به‌خاطر پارک خودرو جلوی مغازه‌اش با راننده درگیر شده و او را کشته بود از سوی پلیس دستگیر شد.

سرهنگ علی‌اکبر عیسی آبادی، فرمانده انتظامی شهرستان ساوه در این باره گفت: روز یکشنبه خبر قتل پسری 21 ساله در بازار شهر ساوه به پلیس اعلام شد و بلافاصله نیروهای انتظامی کلانتری ۱۱ ساوه، به محل مورد نظر اعزام شدند. نخستین بررسی‌ها نشان می‌داد که مردی ۳۸ ساله بر سر پارک خودرو جلوی مغازه‌اش با یک جوان درگیر شده و با ضربه چاقو وی را بشدت مجروح کرده و از محل حادثه متواری شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان ساوه با اشاره به این‌که فرد مجروح پس از انتقال به بیمارستان بر اثر شدت جراحات وارد شده جان خود را از دست داد، اظهار داشت: از همان دقایق اولیه این گزارش، تیمی تخصصی از کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان ساوه، تحقیقات پلیسی خود را برای دستگیری قاتل آغاز کردند و سرنخ‌هایی از پنهان شدن قاتل در مخفیگاهش به دست آمد که با حضور پلیس، این فرد در کمتر از 2 ساعت از وقوع قتل در مخفیگاهش دستگیر و به یگان انتظامی منتقل شد.
 قاتل با مشاهده مدارک و مستندات به دست آمده، سرانجام در روند بازجویی‌های فنی پلیس لب به اعتراف گشود و اظهار داشت که در روز حادثه با مقتول به‌دلیل پارک خودرواش در محلی نامناسب در نزدیکی مغازه‌اش، مشاجره لفظی و درگیری داشته و او را به قتل رسانده است.
 متهم دستگیر شده در این عملیات پس از تشکیل پرونده مقدماتی، به دستگاه قضایی معرفی و درنهایت با صدور قرار مجرمیت راهی زندان شد.اخبار مرتبط

شب

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
شب