کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

ادامه اختلال در سامانه ثبت‌نام کارت سوخت المثنی


کد خبر : ۹۰۱۹۰دوشنبه، ۱۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۹:۵۲۱۸۴۴ بازدید

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی اعلام کرد که اگر اختلالی در سامانه ثبت‌نام کارت سوخت المثنی وجود دارد، این اختلال‌ها ...
ادامه اختلال در سامانه ثبت‌نام کارت سوخت المثنیادامه اختلال در سامانه ثبت‌نام کارت سوخت المثنی

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی اعلام کرد که اگر اختلالی در سامانه ثبت‌نام کارت سوخت المثنی وجود دارد، این اختلال‌ها از طرف شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی نیست و مربوط به سامانه پلیس است؛ که باید از سوی ناجا بررسی و رفع شود.

پس از حمله سایبری به سامانه هوشمند سوخت در روز چهارم آبان‌ماه سال جاری و رفع اختلالات ایجادشده در این سامانه، امکان ثبت درخواست کارت سوخت المثنی نیز با اختلال مواجه شد و تا روز هفتم آذرماه این امکان برای کسانی که به‌هردلیل کارت سوخت خود را از دست داده بودند، فراهم نبود.

در همان زمان، فاطمه کاهی، سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی در نتیجه پیگیری‌های تسنیم اظهار داشت: با اقداماتی که صورت گرفته است، از صبح فردا (هشتم آذرماه) امکان ثبت‌نام متقاضیان صدور کارت سوخت المثنی مجدداً برقرار می‌شود.

با وجود گذشت یک‌هفته از این تاریخ، تماس‌های مردمی با خبرگزاری تسنیم حاکی از این است که ثبت‌نام کارت سوخت المثنی هنوز با اختلال مواجه است. مخاطبان تسنیم اعلام می‌کنند که در مراجعه به دفاتر پلیس 10+ به منظور ثبت درخواست صدور کارت سوخت المثنی، به آنها اعلام می‌شود هنوز سامانه قطع است.
 

* مشکل قطعی سامانه ثبت‌نام از طرف شرکت ملی پخش نیست

فاطمه کاهی، سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم در پاسخ به اینکه "چرا سامانه ثبت نام کارت سوخت المثنی با گذشت یک‌هفته از اعلام راه‌اندازی مجدد این سامانه هنوز دچار اختلال است؟"، گفت: در روز هشتم آذرماه، وصل مجدد سامانه از سوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی صورت گرفت و هم‌اکنون نیز اختلال گزارش شده از سوی مردم، از طرف شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی نیست.

وی افزود: تمامی اقدامات مرتبط با برقراری سامانه از سوی شرکت ملی پخش انجام شده و اگر اختلالی در سامانه ثبت نام وجود دارد و قطعی سامانه در نقاطی از کشور از سوی مردم گزارش شده، این اختلال یا قطعی، مربوط به سامانه پلیس است و باید از سوی ناجا برای رفع این اختلال‌های پراکنده اقدام شود.اخبار مرتبط


دیدگاه ها

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:

کانال تلگرام ایران جیب
صفحه اینستاگرام ایران جیب

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها