کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

نرم افزار حسابداری پارمیسنرم افزار حسابداری پارمیس

استعلام و خرید ارزان ترین بیمه بدنه سمند با صدور کمتر از یک ساعت


کد خبر : ۹۰۰۹۰شنبه، ۱۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۷:۴۸۶۱۴ بازدید

سمند از جمله خودروهایی است که به دلیل داشتن کاربری­های مختلف از جمله شخصی، تاکسی و اداری توانسته هم نرخ استفاده و متأسفاته هم نرخ تصادف بالایی را ...

بیمه بدنه، خسارات خودروی سمند مقصر را جبران می‌کند.

اطلاع رسانی تبلیغاتی

سمند از جمله خودروهایی است که به دلیل داشتن کاربری­های مختلف از جمله شخصی، تاکسی و اداری توانسته هم نرخ استفاده و متأسفاته هم نرخ تصادف بالایی را به خود اختصاص دهد. با توجه به اینکه از این خودرو برای تردد در جاده­های بین شهری هم استفاده می­شود، در بیشتر تصادفات در این جاده­ها شاهد حداقل برخورد یک سمند با خودروهای دیگر بوده­ایم. مسئله تصادف برای خود یک بحث است، مسئله خسارتی که به خود خودروی سمند هم وارد می­شود، بحث جداگانه­ای است که باعث افزایش نگرانی رانندگان مقصر می­شود. آسیب­های وارد شده به شخص ثالث را که بیمه شخص ثالث تحت پوشش قرار می­دهد؛ اما برای جبران هزینه آسیب­های وارد شده به بدنه خودروی مقصر، باید از بیمه بدنه سمند استفاده کرد. بیمه بدنه سمند از بیمه­نامه­های پرفروش است که خسارت­های مالی وارد شده به خودروی مقصر را پوشش می­دهد؛ بیمه بدنه خودروی سمند اختیاریست، و بر خلاف بیمه شخص ثالث که برای دارندگان این خودرو اجباریست، برای خرید بیمه بدنه الزامی وجود ندارد. بدلیل افزایش قیمت خودرو و هزینه‌بر بودن تعمیرات و قطعات خودرو در هنگام وقوع سوانح، بهترین پیشنهاد، داشتن بیمه بدنه مناسب برای خودروی سمندتان است. اگر شما هم به دنبال بهترین بیمه بدنه خودرو هستید، تنها کافیست در ادامه مقاله ما را همراهی کنید، تا به بررسی پوشش‌ها و نحوه محاسبه قیمت بیمه بدنه بپردازیم.

بیمه بدنه سمند چیست؟

بیمه بدنه سمند خسارت­های وارد شده به بدنه خودرو سمند مقصر را پوشش می­دهد. در حقیقت اگر در تصادفی بین مالک خودروی سمند و دیگری، سمند مقصر باشد، بیمه­گر متعهد است تا خسارت وارد شده را جبران کند. البته فقط تصادف بین دو خودرو نیست، بلکه خسارت تصادف با شی ثابت یا سرقت کلی هم پوشش داده خواهد شد. بیمه­گزار با پرداخت حق بیمه و خرید پوشش­های اضافی و مورد نیاز، بدنه خودروی خود را در برابر آسیب­ها پوشش خواهد داد.

موارد تحت پوشش بیمه بدنه سمند چیست؟

در بیمه بدنه سمند شما می­توانید دو نوع خسارت را تحت پوشش قرار دهید. این دو نوع خسارت شامل اصلی و اضافی هستند. با خرید هر بیمه بدنه، موارد اصلی تحت پوشش قرار می­گیرند؛ اما پوشش اضافی شامل مواردی است که بیمه­گزار می­تواند هر کدام را به دلخواه خود انتخاب کرده و به پوشش بیمه بدنه خود اضافه کند.

پوشش­های اصلی بیمه بدنه سمند شامل موارد زیر است:

  • سرقت کلی
  • خساراتی که حین نجات و انتقال خودرو به آن وارد می‌شود
  • رخ دادن حادثه برای اتومبیل
  • خساراتی که با رخ دادن حوادث آتش‌سوزی، انفجار، صاعقه (آصا) به وسیله‌‌نقلیه بیمه‌شده و یا وسایل یدکی همراه آن ها وارد می‌شود.
  • خسارت‌های وارده به لاستیک و چرخ‌های اتومبیل بیمه شده. بیمه‌گر تعهد به پرداخت خسارت باتری خودرو و لاستیک‌ها تا مبلغی معادل ۵۰ درصد مبلغ نوی آن‌ها می دهد.

پوشش‌های الحاقی بیمه بدنه اتومبیل

خطرات زیر تحت پوشش اصلی بیمه بدنه ماشین نیستند؛ ولی بیمه گزاران با پرداخت مبلغ اضافی حق‌بیمه‌ از پوشش‌های اضافی (خطرات فرعی) این بیمه‌نامه بهره‌مند می‌شوند:

  • دزدی در جای لوازم خودرو از قبیل رادیو پخش ، رینگ ، لاستیک ، آینه ها و سایر لوازم خودرو

سرقت کلی یا جزیی خودروی سمند در پوشش‌‌های بیمه بدنه این ماشین جبران می‌شود.

  • شکستن شیشه به علتی غیر از خطرات اصلی
  • غرامت عدم استفاده از خودرو درهنگام تعمیرات
  • حوادث طبیعی شامل سیل، زلزله، آتشفشان
  • حوادث ناشی از پاشیدن مواد شیمیایی نظیر اسید و رنگ

با توجه به بالا بودن قیمت قطعات خودرو و احتمال آسیب دیدگی انواع خودروها در جریان تصادفات و حوادث رانندگی، ما تمدید یا خرید ارزان ترین بیمه بدنه  ارزان را برای انواع خودروها پیشنهاد می‌کنیم.

قیمت بیمه بدنه سمند

قیمت بیمه بدنه سمند بر اساس عوامل مختلفی تعیین می­شود. هر کدام می­تواند درصدی باعث تغییر و افزایش قیمت شود. مولفه­هایی که در قیمت نهایی بیمه بدنه سمند تأثیرگذار هستند، شامل موارد زیر هستند:

سال ساخت خودروی سمند:

 در صورتی که سال ساخت خودرویی قدیمی باشد، قیمت بیمه بدنه آن افزایش پیدا خواهد کرد. بعضی شرکت­های بیمه­گر، خودروهای قدیمی سمند را بیمه نمی­کنند.

نوع خودرو:

 نوع خودروی سمند از دیگر عواملی است که می­تواند روی قیمت بیمه بدنه تاثیر بگذارد.

 

کاربری خودرو:

کاربری خودرو دیگر مولفه مهمی است که می­تواند باعث افزایش قیمت بیمه بدنه شود. برای خودروهایی با کاربری عمومی مانند تاکسی به دلیل اینکه نرخ تصادف بالایی دارند، بیمه­گزار باید حق­بیمه بیشتری را پرداخت کند

تخفیف عدم دریافت خسارت:

 اگر بیمه­گزار در طول مدت بیمه نامه خود تصادف نداشته و آسیبی به بدنه خودروی او وارد نشده باشد، به او تخفیف عدم دریافت خسارت تعلق خواهد گرفت. درصد تخفیف بسته به سال متفاوت بوده و بیشتر خواهد شد. برای سال اول، دوم، سوم و چهارم درصد تخفیف برابر با 25، 35، 45 و 60 درصد است. باید گفت که بیمه بدنه چیزی به اسم جریمه دیرکرد ندارد.

تخفیف پرداخت نقدی:

در صورت پرداخت نقدی، درصدی به عنوان تخفیف برای بیمه‌گزار در نظر گرفته خواهد شد.

تخفیف خودروی صفر:

خودروهای سمند صفر تا سه ماه بعد از تولید و خروج از کارخانه مشمول این تخفیف خواهند بود.

خرید بیمه بدنه سمند صفر کیلومتر با تخفیف همراه است.

ارزش روز خودرو:

میزان ارزش سمند بر قیمت نهایی بیمه بدنه تاثیرگذار است.

پوشش‌های اضافی بیمه‌نامه بدنه

با انتخاب هر پوشش اضافی، مبلغی به نرخ پایه بیمه بدنه اضافه خواهد شد.

شما می‌توانید برای استعلام، تمدید یا خرید آنلاین ارزان ترین بیمه بدنه سمند به لینک زیر مراجعه نمایید:

https://bimeh.com/carbody/samand

استعلام و خرید ارزان ترین بیمه بدنه سمند در کمتر از سه دقیقه

خرید آنلاین بیمه بدنه از بیمه دات کام

بهترین بیمه بدنه سمند، موردی است که بیشترین پوشش­دهی را داشته باشد. با توجه به آمار تصادف بالا، بهتر است که همین الان اقدام به خرید بیمه بدنه سمند کنید. به ویژه برای آن­هایی که از این مدل برای کاربری عمومی از جمله تاکسی یا مسافرکشی استفاده می­کنند. بهترین و سریع راه خرید بیمه بدنه خودروی سمند از بیمه دات کام، سامانه فروش آنلاین انواع بیمه نامه، است. با ورود به سایت https://bimeh.com/ و وارد کردن اطلاعات اولیه، بیمه نامه شما صادر و ارسال خواهد شد.اخبار مرتبط

شب

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
شب