کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

آژانس تایید کرد که هیچ انحرافی در برنامه هسته‌ای ایران مشاهده نشده است


کد خبر : ۸۹۷۰۸سه شنبه، ۲ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۶:۴۰۹۱۲ بازدید

رئیس سازمان انرژی اتمی ایران، گفت: مطلب مهمی که آقای گروسی بیان کردند این است که هیچ انحرافی در برنامه هسته‌ای ایران مشاهده نشده و ...

رئیس سازمان انرژی اتمی ایران، گفت: مطلب مهمی که آقای گروسی بیان کردند این است که هیچ انحرافی در برنامه هسته‌ای ایران مشاهده نشده و در خصوص سوالات پیرامون مدارکی که توسط دشمنان در اختیار آژانس قرار گرفته پاسخ داده شده بسته شده است.

محمد اسلامی معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران در نشست خبری مشترک با رافائل گروسی مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، گفت: امروز در نوبت دوم مذاکرات با آقای گروسی گفتگو در ارتباط با مسائل موجود را در دستور کار قرار دادیم. نکته حائز اهمیت این است که تفاهم داریم کل مسائل فی‌مابین فنی است و آژانس نفوذ توطئه آمیز دشمنان ایران را مدنظر ندارد و از آن تاثیرپذیری نخواهد داشت.

وی ادامه داد: مطلب مهمی که آقای گروسی بیان کردند این است که هیچ انحرافی در برنامه‌های هسته‌ای ایران مشاهده نشده و ایران طبق مقررات و طبق ضوابط هسته‌ای و در خصوص سوالات پیرامون مدارکی که به عنوان مدرک توسط دشمنان در اختیار آژانس قرار گرفته پاسخ داده شده که برای بخشی پرونده بسته شده و برخی موارد باقی است که تفاهم کردیم همه موارد را خاتمه دهیم.

اسلامی در پایان تصریح کرد: مساله حایز اهمیت این است که ایران در برنامه هسته‌ای خود مصمم است. در خصوص مواردی که برای زندگی مردم است توافق کردیم که آژانس به ایران کمک کند.

در خصوص مسایل مرتبط با تولید برق هسته‌ای گفته شد که ایران حداقل به تولید ١٠ مگاوات برق نیاز دارد که ظرفیت در حال افزایش است.اخبار مرتبط


کانال تلگرام ایران جیب
صفحه اینستاگرام ایران جیب

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها