کانال تلگرام ایران جیب
بلو بانکبلو بانکاتهام‌زنی رئیس کمیته کانون سردفتران به نمایندگان مجلس


کدخبر:۸۶۸۹۸سه شنبه، ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۷:۲۵۹۶۹۰ بازدید

اخیراً رئیس کمیته پارلمانی کانون سردفتران و دفتریاران با طرح اتهامات تازه‌ای علیه نمایندگان مجلس مدعی شده ...
اتهام‌زنی رئیس کمیته کانون سردفتران به نمایندگان مجلس

اخیراً رئیس کمیته پارلمانی کانون سردفتران و دفتریاران با طرح اتهامات تازه‌ای علیه نمایندگان مجلس مدعی شده "ما در مقطعی می‌گفتیم که قوه قضائیه و ثبت اسناد و املاک کشور با ما هستند اما الان سازمان با ماست اما قوه قضائیه دو نیم است!"

به گزارش ایران جیب از تسنیم؛ به تازگی فایل صوتی از سخنان ساداتی کرد خیلی، رئیس کمیته پارلمانی کانون سردفتران و دفتریاران منتشر شده که در آن توضیحاتی درباره اقدامات این کمیته درباره اقناع مجلس در خصوص تداوم تنظیم سند خودرو در دفاتر اسناد رسمی ارائه شده است.

ساداتی کرد خیلی در این صوت که تاریخ آن برای اواخر هفته گذشته است، تلویحاً مدعی شده که رئیس مجلس و برخی نمایندگان مجلس به دنبال اعتبار دادن به برگ سبز خودرو به عنوان سند رسمی و حذف تنظیم سند خودرو در دفاتر اسناد هستند.

رئیس کمیته پارلمانی کانون سردفتران و دفتریاران در این صوت خطاب به همکاران سردفتر خود می‌گوید:"اتفاقاتی که الان دارد رخ می‌دهد و راجع به سند خودرو است تازگی ندارد. اعتقاد ما درباره سند خودرو این نیست که فقط با ... یا به عبارتی با برخی از نمایندگان .... مجلس طرف هستیم، اعتقاد ما این است که قاچاقچی‌ها در کنار هم قرار گرفته‌اند و در آن شک نکنید!!

در روزهای اخیر به خصوص در یک ماه گذشته هر کاری دلشان بخواهد می‌کنند تا به هر نحوی در موضوع سند خودرو ما را زمین بزنند حتی جلسه‌ای با آقای دلخور [دلخوش]، طراح اصلی اصلاح ماده 29 داشتیم، راهکارها، ارائه طریق‌ها و روندها را با همدیگر چک کردیم.

کار بسیار سختی پیش رو داریم؛ ما در مقطعی می‌گفتیم که قوه قضائیه و سازمان [ثبت اسناد و املاک کشور] با ما هستند اما الان سازمان با ماست اما قوه قضائیه دو نیم است! یک نیم آن کورکورانه دربست در اختیار آنهاست! شما حساب کنید حقوقدان مجلس اصلاً در اشارات خود به هیچ عنوان به ماده 29 [قانون رسیدگی به تخلفات راهنمایی و رانندگی] اشاره نمی‌کند بعد آقای پژمانفر، 27 یا 28 تیر در مجلس رأی‌گیری می‌شود، دیگر رئیس کمیسیون اصل نود نیست اما می‌آید در آخرین روز نامه‌ای را امضا می‌کند و در توجیه می‌گوید که نامه‌ای را نوشتند و همه راضی بودند و من هم نامه را امضا کردم. ما با این نماینده‌ها طرف هستیم.

کار بسیار سختی داریم، این هجمه‌ها نشان‌دهنده این است که کار خود را درست انجام می‌دهیم و این یعنی احساس خطر شدید برای آنها البته به این معنا نیست که ما احساس خطر نکنیم؛ باید در کنار هم باشیم! آن دسته از نماینده‌هایی که با ما یار بودند، هنوز هستند و بنا به ضرورت و بنا به دلایلی اجازه دهید در خفا کار خود را انجام دهند!"قاصدک 24قاصدک 24
اخبار مرتبط

دیدگاه ها

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها