کانال تلگرام ایران جیب
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

پراید زیر قطار له شد


کد خبر : ۸۲۷۷۸چهارشنبه، ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۸:۵۳۲۳۳۸ بازدید

برخورد قطار مسافربری با یک پراید دختر و پسرجوان را راهی بیمارستان کرد.

76za12pzvo1quo62w8ex.jpg

گروه حوادث/ برخورد قطار مسافربری با یک پراید دختر و پسرجوان را راهی بیمارستان کرد.

سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران درباره این حادثه گفت: ساعت ٢:١٢ دقیقه بامداد سه‌شنبه یک مورد حادثه برخورد قطار با یک دستگاه خودرو سواری روی ریل خط آهن شهر ری به سمت ورامین، حدود دو کیلومتر پس از ایستگاه راه‌آهن شهر ری به سامانه ١٢۵ سازمان آتش‌نشانی تهران اطلاع داده شد که بلافاصله پس از آن  مأموران آتش‌نشانی دو ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند.

با حضور امدادگران در محل مشاهده شد که قطار مسافربری روی خط آهن در حال حرکت بوده که با یک دستگاه خودرو سواری پراید برخورد کرده و ضمن متلاشی کردن خودرو در حالی که یک دختر و پسر حدوداً 18 ساله سرنشین خودرو بودند مسافتی آن را با خود روی ریل کشانده بود.
ملکی اظهار کرد: به‌ نظر می‌رسید در لحظات اولیه برخورد قطار با خودرو دختر جوان از خودرو به بیرون پرتاب شده  و کمی دورتر در حاشیه خاکی افتاده و بشدت زخمی شده بود، مرد جوان نیز داخل خودروی متلاشی محبوس و گرفتار شده بود که آتش‌نشانان عملیات رهاسازی را آغاز کرده و پس از مدتی تلاش با برش قطعات خودرو او را  خارج کردند؛ از آنجا که پسر جوان نیز بشدت زخمی شده بود هر دو نفر به عوامل اورژانس تحویل داده شدند. تحقیقات از سوی مسئولان راه‌آهن و نیروی انتظامی برای بررسی علت حادثه ادامه دارد.
برخورد قطار با خودروی سارقان ریل
در دومین حادثه ‌خودروی سارقان تجهیزات راه‌آهن هنگام فرار با قطار تهران ـ مشهد برخورد کرد. امین بابایی، بخشدار کهریزک از توابع شهرستان ری در تشریح این حادثه به  ایرنا، گفت: ساعت 2 بامداد سه‌شنبه سه سارق ادوات و تجهیزات راه‌آهن قصد سرقت داشتند که با حضور بموقع مأموران حراست راه‌آهن سوار بر خودرو شروع به فرار کردند.
مأموران حراست نیز به تعقیب آن‌ها پرداختند که با شروع عملیات تعقیب و گریز در محدوده اراضی روستای قوچ حصار کهریزک خودروی سارقان با قطار تهران ـ مشهد برخورد کرد.
وی با بیان اینکه هر سه سارق از ناحیه دست و پا دچار شکستگی شدند، عنوان کرد: این افراد برای ادامه روند بررسی پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند. بابایی اضافه کرد: افزایش قیمت فلزات بخصوص آهن انگیزه‌ای برای سرقت ادوات راه‌آهن توسط این افراد شده است که با هوشیاری عوامل حراست راه‌آهن دستگیر شدند. ‌اخبار مرتبط


کانال تلگرام ایران جیب
صفحه اینستاگرام ایران جیب

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها