کانال تلگرام ایران جیب
بلو بانکبلو بانکپذیرش کیف پول جیرینگ در شعب فروشگاهی افق کوروش در سراسر کشور


کدخبر:۸۲۷۳۰دوشنبه، ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۷:۵۳۸۳۶ بازدید

شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش در راستای تداوم خدمت به مشتریان گرامی، پذیرش کیف پول الکترونیک جیرینگ را در کلیه شعبات خود ...
پذیرش کیف پول جیرینگ در شعب فروشگاهی افق کوروش در سراسر کشور

خدمتی دیگر به مشتریان افق کوروش؛

پذیرش کیف پول جیرینگ در شعب فروشگاهی افق کوروش در سراسر کشور

شرکت فروشگاههای زنجیرهای افق کوروش در راستای تداوم خدمت به مشتریان گرامی، پذیرش کیف پول الکترونیک جیرینگ را در کلیه شعبات خود در سراسر کشور عملیاتی می کند.

به گزارش روابطعمومی شرکت فروشگاههای زنجیرهای افقکوروش؛ مراسم امضاء تفاهم نامه پذیرش و بهرهبرداری از کیف پول الکترونیک جیرینگ روز سه شنبه 21 اردیبهشت ماه برگزار و با امضاء تفاهم نامه بین این شرکت و شرکت فنآوران انیاک، بهرهبرداری از این امکان در کلیه شعب فروشگاهی در سراسر کشور آغاز خواهد شد.

کیف پول بر بستر USSD فعال است امکانی را فراهم میکند تا مشترکان همراه اول تنها با استفاده از سیم کارت خود بتوانند از انواع خدمات پرداخت مالی غیرحضوری استفاده کنند. پذیرش و راه اندازی کیف پول الکترونیک جیرینگ در شعب فروشگاهی افقکوروش از آن جهت دارای اهمیت است که با  توجه به این که مشتریان می توانند تنها با یکبار وارد کردن اطلاعات کارت بانکی خود، خریدهای بعدیخود را به سهولت و بدون نیاز به ورود CCV2  یا رمز پویا و تاریخ انقضاء انجام دهند باعث سرعت خرید و صرفهجویی در وقت و ارتقاء ضریب امنیتی عملیات خرید میشود.

از سوی دیگر بی نیاز کردن مشتری از استفاده فیزیکی از کارت بانکی در دوران شیوع ویروس کرونا و ضرورت رعایت شیوهنامههای بهداشتی از اهمیت بالایی برخوردار است، بنابراین موضوع یکی دیگر از مزایای استفاده از کیف پول الکترونیک جیرینگ در شعب فروشگاهی افقکوروش در سراسر کشور است.

گفتنی است شرکت فروشگاههای زنجیرهای افقکوروش به عنوان بزرگترین فروشگاه زنجیرهای کشور که  با بیش از 2500 شعبه فروشگاهی به بخش خصوصی تعلق دارد از پیشگامان استفاده از تکنولوژی های نوین در شعب فروشگاهی خود محسوب می شود.

 

 قاصدک 24قاصدک 24
اخبار مرتبط

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها