کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

نرم افزار حسابداری پارمیسنرم افزار حسابداری پارمیس

دومین محموله واکسن روسی امروز وارد کشور می‌شود


کد خبر : ۸۰۴۴۴پنجشنبه، ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۷:۲۵۷۰۰ بازدید

طبق پیگیری های صورت گرفته اعلام شده امروز دومین محموله از واکسن کرونا امروز وارد ایران می شود اما هنوز مسئولان بخش هوایی این موضوع را تایید نکرده اند.

طبق اخبار دریافتی از منابع آگاه،  دومین محموله واکسن کرونای روسی اسپوتنیک ـ وی،  امروز از مسکو به تهران ارسال می‌شود. البته هنوز حجم این محموله مشخص نیست و برخی از شنیده ها از ورود ۱۰۰ هزار دوز به کشور خبر می‌دهند.

طبق بررسی های انجام شده از اطلاعات پرواز فرودگاه امام خمینی (ره)  دو پرواز امروز از مسکو به تهران انجام خواهد شد که یکی از این پروازها مربوط به هواپیمای روسی بوده که در ساعت ۲:۲۱ دقیقه بامداد بر زمین نشسته و دومین پرواز هم مربوط به هواپیمای ماهان است که در ساعت ۱۵:۵۵ دقیقه بر زمین خواهد نشست.

جلالی معاون هوانوردی سازمان هواپیمایی کشور در گفت وگو با خبرنگار راه و شهرسازی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان اعلام کرد: شب گذشته تا ساعت ۲۲ طبق پیگیری های که از نماینده ایرلاین ماهان انجام گرفت این شرکت موضوعی تحت عنوان جا به جایی محموله واکسن کرونا به ما اعلام نکرده است، اما با توجه به اهمیت موضوع پیگیری ها در این رابطه ادامه دارد.

براساس این گزارش اولین محموله از واکسن اسپوتنیک ـ وی در پنج شنبه هفته گذشته ۱۸ بهمن ماه در ساعت ۱۵:۵۵ دقیقه با شرکت هواپیمایی ماهان وارد کشور شد. به گفته سازمان غذا و دارو سومین محموله از این واکسن نیز تا دهم اسفند به ایران ارسال خواهد شد.اخبار مرتبط

سایت شب

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
سایت شب