کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

نرم افزار حسابداری پارمیسنرم افزار حسابداری پارمیس

حضور مگاموتور در نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو


کد خبر : ۸۰۲۰۹سه شنبه، ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۶:۰۷۶۹۰ بازدید

شرکت مگاموتور با حضور درپانزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو، از مجموعه هاي دانش بنيان و دانشگاهي براي حضور و همكاري با اين مجموعه دعوت كرد.

پانزدهمين نمايشگاه بين المللي قطعات، لوازم و مجموعه هاي خودرو فرصتي را ايجاد كرده است تا شرکت مگاموتور به عنوان تولید کننده قوای محرکه گروه خودروسازی سایپا بتواند به صورت مستقيم با سازندگان داخلی، شرکت‌های دانش بنیان و مراکز دانشگاهی صحبت كند.

بر اين اساس، شركت مگاموتور از تمام فعالان صنعت خودرو در مجموعه هاي دانش بنيان و دانشگاهي دعوت مي كند كه براي تعامل بيشتر در غرفه اين شركت حضور پيدا كنند تا با شناسايي سازندگان داخلي و پتانسيل هاي كه در كشور وجود دارد به سمت  توسعه و تعمیق ساخت داخل گام هاي محكم تري برداشته شود.

جهت تسهیل و تسریع در اجرا و تبیین سیاست ها و برنامه های مگاموتور در حوزه ساخت داخل، مدیران ارشد در حوزه های مهندسی، پژوهش، تامین و کارشناسان در غرفه مگاموتور در پانزدهمين نمايشگاه بين المللي قطعات، لوازم و مجموعه هاي خودرو، حضور مستمر دارند.

شرکت های فعال و علاقمند ساخت داخل، با حضور در غرفه مگاموتور مي توانند با جدیدترین محصولات اين مجموعه آشنا  شوند و در جریان داخلی سازی قطعات مورد نياز قرار گیرند.

از پروژه هايی که با همکاری شرکت مگاموتور و سازندگان داخلی در حال ساخت است می توان به ساخت  ECU، کاسه نمد ها، پلوس تیبا، سانسور اکسیژن، قطعات گیربکس تیبا، ایموبلایزر، دنده برنجی توپی گیربکس شاهین و مدولاتور اشاره كرد.اخبار مرتبط

سایت شب

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
سایت شب