کانال تلگرام ایران جیب
بلو بانکبلو بانکبرجام به زودی احیا خواهد شد


کدخبر:۸۰۰۸۴شنبه، ۱۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۰:۰۰۳۲۸۵ بازدید

تحلیلگر مسائل استراتژیک و استاد روابط بین‌الملل دانشگاه تهران معتقد است که احیای برجام در کوتاه‌مدت، امکان‌پذیر خواهد بود.

تحلیلگر مسائل استراتژیک و استاد روابط بین‌الملل دانشگاه تهران معتقد است که احیای برجام در کوتاه‌مدت، امکان‌پذیر خواهد بود.

ناصر هادیان، تحلیلگر مسائل استراتژیک و استاد روابط بین‌الملل دانشگاه تهران که همواره دیدگاه‌ها و نظراتش، مورد توجه مقامات ایرانی قرار دارد، معتقد است که احیای برجام در کوتاه‌مدت، امکان‌پذیر خواهد بود.

وی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، با بیان اینکه شخص بایدن و تیم سیاست خارجی وی، استثنائاتی در دولت‌های مستقر در کاخ سفید پس از پیروزی انقلاب به حساب می‌آیند، معتقد است که تیم فعلی مستقر در کاخ سفید و نیز مسئولان سیاست خارجی در ایران، زبان یکدیگر را به خوبی می‌شناسند و از همین رو، ترجیح آنها برای کار با یکدیگر است، لذا معتقدم که به زودی شاهد احیای برجام خواهیم بود.

هادیان در گفت‌وگوی تفصیلی با خبرگزاری کار ایران، به طیف گسترده‌ای از اتفاقات و رویدادها در فضای بین‌المللی اشاره کرده و به تحلیل این گزاره‌ها بر آینده روابط سیاسی ایران و آمریکا پرداخته که متن این گفت‌وگو به زودی از ایلنا منتشر خواهد شد.قاصدک 24قاصدک 24
اخبار مرتبط

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها