کانال تلگرام ایران جیب
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

ترامپ در محاصره مأموران سرویس مخفی آمریکاست


کد خبر : ۷۹۹۲۶دوشنبه، ۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۴:۰۵۱۰۹۸ بازدید

۲ روز پس از انتشار پوستر معنی‌داری در توئیت دفتر رهبر انقلاب که اشاره‌ای ضمنی به انتقام گرفتن از قاتل حاج‌قاسم داشت ترامپ که از سیاست رانده شده در زمین گلف خود نیز در محاصره پلیس مخفی حاضر شد.

جوان آنلاین : ۲ روز پس از انتشار پوستر معنی‌داری در توئیت دفتر رهبر انقلاب که اشاره‌ای ضمنی به انتقام گرفتن از قاتل حاج‌قاسم داشت ترامپ که از سیاست رانده شده در زمین گلف خود نیز در محاصره پلیس مخفی حاضر شد.

ترامپ در حال تبدیل شدن به اولین رئیس‌جمهور امریکاست که نه فقط از سیاست رانده شده، که حتی سرگرمی مورد علاقه‌اش، یعنی بازی گلف هم بر او حرام شده است. دیلی میل گزارشی از اولین بازی گلف ترامپ بعد از خروج از کاخ سفید منتشر کرده که در تصاویر و فیلم حاشیه آن، ترامپ در احاطه سرویس مخفی امریکا است!

رئیس‌جمهور امریکا تقاص ترور دی ماه ۱۳۹۸ را پس خواهد داد؛ هر موقع و هر جایی که باشد حتی در زمین گلف. حالا دیگر این فقط یک تهدید در تهران نیست، بلکه به واقعیتی عینی در زندگی روزمره دونالد ترامپ بدل شده که تصاویر و عکس‌ها هم بر آن صحه می‌گذارد. روز یک‌شنبه، فقط دو روز بعد از اینکه حساب توئیتر پایگاه اطلاع‌رسانی رهبرانقلاب تصویری از گلف‌بازی دونالد ترامپ منتشر کرد و نوشت «انتقام حتمی است. قاتل سلیمانی و آمر به قتل سلیمانی باید انتقام‌شان را پس بدهند»، روزنامه دیلی میل یک فیلم یک و نیم دقیقه‌ای از ترامپ منتشر کرد که نشان می‌دهد او در احاطه چند مأمور سرویس مخفی امریکا، در حال بازی گلف در فلوریدا است. اصل گزارش دیلی میل البته، توصیف رفتن او به اولین پایان هفته به «پالم بیچ» فلوریدا است، جایی که ترامپ آن را خانه دوم خودش می‌داند. او هنگام ورود به استراحتگاهش، با استقبال حامیانی روبه‌رو می‌شود که روی پوسترهایشان نوشته اند: «هنوز رئیس‌جمهور مایی»؛ «ترامپ برنده شد». روی دیگر سکه اما، یک فیلم یک دقیقه و ۲۷ ثانیه‌ای با عنوان «Trump golfs in Florida while Surrounded by secret Service» (ترامپ در احاطه سرویس مخفی در فلوریدا گلف بازی می‌کند). در فیلم، به جز خود ترامپ، دست‌کم پنج نفر با لباس شخصی دیده می‌شوند که در فاصله‌ای بسیار نزدیک به او ایستاده‌اند. حضور این نفرات در بازی گلفی که علاقه شخصی ترامپ به حساب می‌آید، نیازی به توضیح اضافه ندارد.

تازه این، یک طرف ماجراست. همزمان، نه تنها منتقدان دموکرات ترامپ، بلکه هم حزبی هایش هم در حال مرور طرح‌هایی هستند تا از بازگشت او به سیاست جلوگیری کنند و پایان حیات سیاسی اش را رقم بزنند. در تازه‌ترین موضع‌گیری، سناتور جمهوریخواه میت رامنی گفته که محاکمه دونالد ترامپ پس از پایان دوره ریاست جمهوری اش قانونی است: «اقدامات ترامپ در تشویق به شورش، مستلزم پیگیری تدابیری برای محاکمه اوست. رأی من بستگی به اسناد و شواهد ارائه شده در سنا دارد.»

‌شبکه الجزیره هم از قول مادلین دین عضو تیم دادستانی برای محاکمه پارلمانی دونالد ترامپ نوشت: «هر دو حزب از پیگیری محاکمه ترامپ برای اطمینان یافتن از این مسئله که او دیگر در آینده هیچ منصبی برعهده نخواهد گرفت، حمایت می‌کنند.»اخبار مرتبط


کانال تلگرام ایران جیب
صفحه اینستاگرام ایران جیب

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها