کانال تلگرام ایران جیب

آزارگر 2 کودک فال‌فروش در انتظار محاکمه

کدخبر:۷۷۷۹۸شنبه، ۱ آذر ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۹:۴۰۹۴۸ بازدید

پسر جوان که به اتهام انتشار فیلمی از دو کودک فال فروش در یکی از خیابان‌های تهران دستگیر شده، با صدور قرار مجرمیت بزودی در دادگاه محاکمه خواهد شد.

پسر جوان که به اتهام انتشار فیلمی از دو کودک فال فروش در یکی از خیابان‌های تهران دستگیر شده، با صدور قرار مجرمیت بزودی در دادگاه محاکمه خواهد شد.

به گزارش  خبرنگار حوادث «ایران»، چند روز قبل فیلمی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که در آن مرد جوانی داخل خودرو نشسته و با دوستانش برای تمسخر و سرگرمی دو کودک فال فروش را وادار به حرکات ناشایست می‌کند. پس از انتشار این فیلم و واکنش‌های زیادی که در فضای مجازی به دنبال داشت، پلیس فتا این فرد را شناسایی و دستگیر کرد. این مرد جوان به دستور روح‌الله رضاپور گتابی، بازپرس شعبه سوم دادسرای امنیت تهران بازداشت شد. وی در بازجویی‌ها گفت: سوار بر خودروام در حال عبور از خیابان بودم که دو کودک فال فروش را دیدم. دوستانم که داخل خودرو بودند، گفتند این دو کودک را اذیت کنیم و من هم که تحت تأثیر حرف‌هایشان قرار گرفته بودم، با آنها همراه شدم. این کار را  از روی تفریح و سرگرمی انجام دادم و انگیزه دیگری  نداشتیم.

انتشار فیلم

متهم درباره علت  انتشار فیلم در فضای مجازی گفت: وقتی فیلم را در استوری صفحه اینستاگرامم منتشر کردم، فقط می‌خواستم دوستانم آن فیلم را ببینند. اما وقتی فیلم منتشر شد، تازه متوجه اشتباهم شدم و سریع آن را پاک کردم. الان هم از کاری که کرده‌ام، پشیمانم. متهم به دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای امنیت به اتهام کودک‌آزاری و انتشار تصاویر مستهجن به زندان اوین منتقل شد. با صدور قرار جلب به دادرسی از سوی بازپرس پرونده، «س.خ» بزودی در دادگاه پای میز محاکمه خواهد رفت.

کارگزاری فارابیاخبار مرتبط

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

آژانس مسافرتی زیما
بستن
کارگزاری فارابی