کانال تلگرام ایران جیب

اجرای طرح نوسازی تاکسی‌های فرسوده سال 98 (بدون محاسبه ارزش اسقاط)

کدخبر:۶۶۴۳۲سه شنبه، ۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۸:۵۶۶۷۴۰ بازدید

به اطلاع کلیه نمایندگیهای ایران خودرو محترم میرساند ، به حول و قوه الهی مقدمات اجراي طرح نوسازی تاکسیهای فرسوده کل کشور مهیا شده و ...
اجرای طرح نوسازی تاکسی‌های فرسوده سال 98 (بدون محاسبه ارزش اسقاط)

به اطلاع کلیه نمایندگیهای ایران خودرو محترم میرساند ، به حول و قوه الهی مقدمات اجراي طرح نوسازی تاکسیهای فرسوده کل کشور مهیا شده و عملیات جایگزینی تاکسی هاي فرسوده با تاکسی نو در سال 98 با مشارکت کلیه نمایندگیهاي محترم آغاز شد .

کلیات طرح نوسازي تاکسی:

1 -تعداد کل خودروهاي فرسوده مشمول این طرح 10.000 دستگاه پیش بینی شده است و مدت اجراي پروژه تا پایان سال جاري خواهد بود.

2 -در این طرح ارزش اسقاط از قیمت نهایی خودرو نو کسر نخواهد شد و مسئولیت پرداخت ارزش اسقاط برعهده تاکسیرانی و مرکز اسقاط منتخب تاکسیرانی می باشد .لذا ایران خودرو درخصوص دریافت گواهی اسقاط مسئولیت نخواهد داشت .

3 -انتخاب مرکز اسقاط برعهده تاکسیرانی بوده و انتخاب نمایندگی در این طرح باید صرفاَ بر اساس نظر متقاضیان صورت پذیرد. سهمیه هر نمایندگی در این طرح به صورت یکسان تعیین گردیده و ملاك امکان بهره برداري از سهمیه ، تصمیم مشتریان خواهد بود. لذا شرکت در این خصوص تصمیم گیرنده نبوده و مسئولیتی نیز نخواهد داشت.

4 -میزان کمیسیون فروش در این طرح متعاقبا بعد از تصویب در شرکت اعلام خواهد شد.

5 -ثبت نام در سیستم سیتریکس مشابه طرح 90000 دستگاه توسط شرکت صورت می پذیرد . لذا اطلاعات ثبت نام براي نمایندگی علاوه بر سیستم سیتریکس در سایت نوسازین ( آیتم طرح تاکسی ستاد ) نیز قابل مشاهده می باشد .

7 -لازم بذکر است تخصیص کد کاربري و کلمه عبورسامانه نوسازین منوط به مطالعه دقیق شیوه نامه و اشراف بر نحوه اجراي فرآیند دارد. لذا در صورت دریافت کدکاربري و کلمه عبور نسبت به تغییر کلمه عبور اقدام نمایند.

8 -با توجه به اهمیت و گستردگی طرح و به منظور پوشش جغرافیایی حداکثري در این طرح ، مشارکت کلیه نمایندگیها مورد انتظار می باشد.

9 -ثبت نام تکمیلی و تحویل خودروي جایگزین توسط نمایندگی محل ثبت نام صورت می پذیرد .

- مدت زمان تحویل خودروي نو به مشتري از زمان تکمیل پرونده حداکثر 30 روز کاري میباشد به شرط آنکه خودروي فرسوده به مرکز اسقاط تحویل و پذیرش آن در سامانه نوسازین ثبت شده باشد. لذا نمایندگی پس از رویت تاریخ پذیرش در سامانه نوسازین اقدام به تحویل خودروي نو به مشتري نماید.

- نرخ جریمه تاخیر درتحویل مانند سایر تعهدات شرکت و مطابق با دستورالعمل اجرایی سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولید کنندگان می باشد .

- انتظار میرود نمایندگی درخصوص ثبت نام ، اطلاع رسانی هاي لازم به مشتري ، تشکیل ، تکمیل و ارسال به موقع پرونده ، زمان و نحوه تحویل خودرو نو به مشتري مطابق بخشنامه ، شیوه نامه و نامه هاي سیتریکسی و همچنین رعایت سایر دستور العمل هاي جاري شرکت دقت لازم را داشته باشد درغیر اینصورت به عنوان تخلف نمایندگی ثبت و برابر با مقررات شرکت اقدام خواهد شد .

- خودروهاي موضوع قرارداد فعلا 405 دوگانه سوز بوده درصورت مهیا شدن شرایط تولید سمند EF7 دوگانه سوز اضافه خواهد شد.

- نظر به اعلام بانک هاي پرداخت کننده تسهیلات ، برروي سند فروش خودرویی که مشتري از تسهیلات بانکی استفاده نموده اند عبارت ذیل درج خواهد شد .

کارگزاری فارابیاخبار مرتبط

دیدگاه ها

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:
در صورتی که تمایل دارید بعد از تایید از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود ، علامت بزنید

در صورتی که تمایل دارید بعد از پاسخ به نظر شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود، علامت بزنید
ایسام

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
کارگزاری فارابی