کانال تلگرام ایران جیب

روزنامه رسالت: بعضی از آشوب کنندگان با ماشینهای مدل بالا آمده بودند!

کدخبر:۶۶۴۱۶سه شنبه، ۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۴:۲۴۲۴۸۲ بازدید

تصمیم دولت مبنی بر اصلاح قیمت و مصرف سوخت ده‌ها دلیل کارشناسی دارد. البته دلایلی هم در همین سطح کارشناسی مبنی بر مخالفت با آن وجود دارد. اما در مجموع هر تصمیم در سطح ملی و رسیدن به عزم، فرآیند خود را دارد که این فرآیند طی شده است.

روزنامه رسالت نوشت:تصمیم دولت مبنی بر اصلاح قیمت و مصرف سوخت ده‌ها دلیل کارشناسی دارد. البته دلایلی هم در همین سطح کارشناسی مبنی بر مخالفت با آن وجود دارد. اما در مجموع هر تصمیم در سطح ملی و رسیدن به عزم، فرآیند خود را دارد که این فرآیند طی شده است.

وقتی قوای کشور در مورد یک تصمیم به عزم رسیدند مخالفت با آن همانطوری‌که رهبر انقلاب فرمودند جایز نیست. اگر این عزم یک پیوست هوشمند رسانه‌ای داشت فرصت را از دشمن برای آشوب‌طلبی سلب می‌کرد یا خسارت آن را به پایین‌ترین حد می‌رساند.

قطعا از این تصمیم دولت سه دهک پایین به ویژه در روستاها و نیز کسانی که خودرو ندارند و نیازی به زدن بنزین ۱۵۰۰ تومانی و ۳۰۰۰ تومانی پیدا نمی‌کنند منتفع می‌شوند. یارانه‌ای که از این طریق نصیب آنها می‌شود یک نمکی روی سفره آنها می‌آورد. امیدواریم دولت بموقع پرداخت‌های خود را انجام دهد. واقعی شدن قیمت انرژی در کشور یک گام به سوی شفاف‌سازی است.

بخشی از کسانی که در آشوب‌های چند روز گذشته سهیم بودند و به فرمان منافقین و سلطنت‌طلب‌ها با ایجاد راهبندان و ترافیک مزاحم کسب و کار مردم شدند با پلاک مشخص و نوع ماشین‌های مدل بالا معلوم شده از چه طبقه‌ای بوده‌اند. قضات شجاع و چشم و گوش بیدار مأموران حفظ امنیت مردم باید خسارات وارده به بیت‌المال، اموال عمومی و خصوصی را از این جماعت بگیرند و در احکام قضائی مجازات‌های سنگین مالی را اعمال نمایند.

کارگزاری فارابیاخبار مرتبط

ایسام

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
کارگزاری فارابی