کانال تلگرام ایران جیب
کیان برنا
باغ چین
سه سوت جابز

درخواست جالب ترامپ از هیلاری کلینتون

کدخبر:۶۵۲۳۴چهارشنبه، ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۴:۱۵۱۶۸۱ بازدید

رئیس جمهوری آمریکا روز سه شنبه از هیلاری کلینتون نامزد سابق انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سال ۲۰۱۶ خواست تا باردیگر پا به عرصه رقابت ها گذارد و نامزد انتخابات ۲۰۲۰ شود.

به گزارش اسپوتنیک، دونالد ترامپ در پیامی توییتری نوشت: «هیلاری کلینتون باید وارد عرصه رقابت انتخابات ۲۰۲۰ شود تا الیزابت وارن نامزد کنونی انتخابات را از عرصه رقابت ها کنار بزند.

وارن سناتور ایالت ماساچوست در سنای ایالات متحده آمریکا در فوریه ۲۰۱۹ نامزدی خود را برای انتخابات مقدماتی ریاست جمهوری ۲۰۲۰ حزب دمکرات اعلام کرد.

رئیس جمهوری آمریکا پیشتر در توییت دیگری نوشت: کلینتون باید پیش از ورود به عرصه انتخابات ۲۰۲۰ پاسخگوی جنایات و تخلفات سابق خود از جمله پاک کردن ۳۳ هزار ایمیل پس از احضاریه از طرف کنگره را توضیح دهد.

کلینتون در آخرین موضعگیری خود علیه ترامپ و در خصوص تصمیم کاخ سفید به منظور خروج از سوریه اعلام کرد که ترامپ به سوگند ریاست جمهوری خود خیانت کرده است.

وزیر امور خارجه و نامزد پیشین انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در توئیتر خود نوشت: بگذارید به صراحت بگویم؛ رئیس جمهوری ترامپ در برابر متحدان وفادار ما و منافع شخصی آمریکا، جانب رهبران ترکیه و روسیه را گرفته است.

هیلاری کلینتون خاطر نشان کرد: تصمیم او، خیانتی تاسف آور به کُردها و سوگند ریاست جمهوری است.
اخبار مرتبط

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

فرمون