کانال تلگرام ایران جیب

عدم استقبال از خرید عرصه مسکن مهر در برخی شهرهای جدید

کدخبر:۶۰۸۸۶شنبه، ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۵:۰۷۳۲۴۱ بازدید

معاون وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر این که نقدینگی حاصل از فروش عرصه مسکن مهر باید صرف ارتقا امکانات شهرها شود، دلیل عدم استقبال از ...

معاون وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر این که نقدینگی حاصل از فروش عرصه مسکن مهر باید صرف ارتقا امکانات شهرها شود، دلیل عدم استقبال از خرید عرصه واحدهای این طرح در برخی شهرهای جدید را بیان کرد.

 حبیب الله طاهرخانی با تأکید بر اهمیت تعیین تکلیف و اتمام هرچه سریعتر پروژه های مسکن مهر در شهرهای جدید باقیمانده اظهار کرد: در حال حاضر به غیر از شهرهای جدید پرند، پردیس و هشتگرد، شهر جدید دیگری دارای مشکل حاد و جدی در حوزه مسکن مهر نیست که این موارد نیز باید با برنامه ریزی دقیق و مناسب تا پایان امسال به مرحله قابل توجهی برسد.

وی درباره فروش عرصه های مسکن مهر نیز بیان کرد: این مسئله تا چندی پیش برای ما به عنوان مشکل محسوب می شد امروز به یک فرصت تبدیل شده و باید مورد توجه قرار گیرد چراکه ما می توانیم از نقدینگی حاصل از این امر در رشد و ارتقای خدمات و امکانات شهرها بهره مند شویم. قطعا تعیین تکلیف عرصه های مسکن مهر یکی از وظایف اصلی شرکت ها به شمار می رود چراکه به عنوان حقوق دولتی محسوب شده و باید مورد پیگیری قرار بگیرد.

وی با بیان "نبود استقبال از خرید عرصه های مسکن مهر در برخی شهرهای جدید به دلیل عدم توجیه مناسب مالکان بوده و باید از سوی شرکت ها انجام شود" گفت: قطعا شرایط شهرهای گوناگون با یکدیگر تفاوت داشته و توانایی شهروندان نیز متنوع است اما این بدان معنا نیست که در برخی شهرها به هیچ وجه ظرفیت فروش عرصه وجود ندارد.

مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید ایران در ادامه با اشاره به برنامه اقدام ملی عرضه و تولید مسکن وبا تأکید بر آغاز هرچه سریعتر و به نتیجه رساندن پروژه های مشارکتی، گفت: همه واحدها در این پروژه باید بدون کوچکترین مشکل ظاهری و فنی احداث و افتتاح شود و موارد نظیر طرح مسکن مهر را به همراه نداشته باشد./ تسنیم

کارگزاری فارابیاخبار مرتبط

دیدگاه ها

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:


بیمیتو

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
کارگزاری فارابی