کانال تلگرام ایران جیب

معاون سپاه: موشک‌های ما به راحتی به کشتی‌های آمریکا در خلیج فارس می‌رسد

کدخبر:۶۰۳۶۴جمعه، ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۵:۳۶۱۸۵۸ بازدید

یکی از فرماندهان سپاه پاسداران می‌گوید، موشک‌های کوتاه برد ایران، توانایی هدف قرار دادن ناوهای آمریکا در خلیج فارس را دارند.

یکی از فرماندهان سپاه پاسداران می‌گوید، موشک‌های کوتاه برد ایران، توانایی هدف قرار دادن ناوهای آمریکا در خلیج فارس را دارند.

محمد صالح جوکار، معاون پارلمانی سپاه پاسداران با اشاره به اینکه تجربه برجام به ایران نشان داد نباید به غرب اعتماد کرد گفت: «ایجاد دوگانه جنگ و مذاکره بازی جریان غربگرا در ایران است که با طراحی کشورهای غربی در حال اجرا است.»

این فرمانده سپاه همچنین با اشاره به اینکه بیش از ۶۰ درصد انرژی دنیا از خاورمیانه به جهان ارسال می‌شود، تهدیدات آمریکا برای راه اندازی یک جنگ با ایران را پوچ دانست.

وی با تأکید بر اینکه تمام اقدامات آمریکا برای این است که بار دیگر مذاکره را به کشور تحمیل کرده و ایران را محدود کند، ادامه داد: برخلاف خواست آمریکایی‌ها مردم ما با بصیرت و مقاومت و عزتمندانه مسیر ظلم‌ستیزی و استقلال را ادامه می‌دهند و جبهه مقاومت نیز در اوج اقتدار است.

آقای جوکار همچنین با اشاره به توان موشکی بالای ایران، مدعی شد موشک‌های سپاه پاسداران حتی از نوع کوتاه برد آن به راحتی می‌تواند کشتی‌ها و ناوهای آمریکایی در خلیج فارس را هدف قرار دهد.

در هفته‌های اخیر و با اعزام ناو آبراهام لینکلن به خلیج فارس، تنش‌ها بین ایران و آمریکا شدت گرفته است.

کارگزاری فارابیاخبار مرتبط

ایسام

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
کارگزاری فارابی