کانال تلگرام ایران جیب

فوت کارگر شهرداری به دلیل برخورد با اتوبوس

کدخبر:۵۹۴۵۶شنبه، ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۱:۵۷۷۳۶ بازدید

رییس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند پلیس راهور فاتب از فوت یک کارگر شهرداری به دلیل تصادف با اتوبوس خبر داد.

رییس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند پلیس راهور فاتب از فوت یک کارگر شهرداری به دلیل تصادف با اتوبوس خبر داد.

سرهنگ رازقی، رییس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند پلیس راهور فاتب ضمن بیان این مطلب افزود: مقارن ظهر دیروز در مسیر بزرگراه یاسینی جنوب به شمال، قبل از پل بابایی،  یک فقره تصادف فوتی به وقوع می پیوندد.

رازقی ادامه داد: بلافاصله کارشناسان پلیس راهور در محل حاضر می شوند و در بررسی های اولیه  مشخص می شود که اتوبوس ولوو به رانندگی مردی  54 ساله بوده است.

 وی افزود: کارشناسان در بررسی های کارشناسی خود به این نتیجه می رسند که راننده اتوبوس به علت عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه ناشی از خستگی و خواب آلودگی با گاردریل های سمت راست بزرگراه برخورد کرده و وارد فضای سبز می شود و با عابری 55 ساله که کارگر فضای سبز بود و مشغول چمن زنی بوده برخورد کرده  که متاسفانه عابر در محل حادثه فوت می‌شود.

 وی گفت : کارشناسان راهور، با حضور عوامل اورژانس در محل و تایید  فوت عابر ، نسبت به ترسیم کروکی اقدام نموده و طی صورتجلسه ای جهت سیر مراحل  قانونی به تحویل کلانتری 146 حکیمیه دادند.

سرهنگ رازقی از رانندگان حمل و نقل عمومی بویژه رانندگان عزیز اتوبوس خواست ، هنگام خستگی و خواب آلودگی به هیچ عنوان اقدام به رانندگی ننمایند و چنانچه راننده کمکی و یا شیفت بعدی و یا نفری جایگزین دارند و  آنها شرایط قانونی و مدارک لازم  را جهت طی مسیر در اختیار دارند، ادامه راه را از ایشان کمک گرفته و جان مسافران و عابرین را به خطر نیندازند.

کارگزاری فارابیاخبار مرتبط

عالیس

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
کارگزاری فارابی