کانال تلگرام ایران جیب
کیان برنا
چیلیوری
چیلیوری

جوان شیشه ای ۲ نفر را کشت و خانه شان را آتش زد!

کدخبر:۵۸۷۷۱یکشنبه، ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۴:۲۲۱۰۲۴ بازدید

اواخر هفته گذشته خانه‌ای در روستای بلگور شهرستان صومعه سرای گیلان در آتش سوخت و آتش نشانان پس از خاموش کردن آتش با جسد دو پسر جوان روبه‌رو شدند.

ایران نوشت: اواخر هفته گذشته خانه‌ای در روستای بلگور شهرستان صومعه سرای گیلان در آتش سوخت و آتش نشانان پس از خاموش کردن آتش با جسد دو پسر جوان روبه‌رو شدند.

مراحل اولیه تحقیقات نشان می‌داد که آتش سوزی یک حادثه بوده است اما بررسی کارشناسان آتش نشانی و پارگی عمدی شیلنگ گاز پیش از وقوع آتش سوزی مشخص کرد که توطئه هولناکی در پس ماجرای مرگ دو جوان نهفته است.

با توجه به این نظریه، بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب صومعه سرا تیمی از کارآگاهان نیروی انتظامی این شهر را مأمور بررسی این واقعه کرد و پس از مدتی مأموران متوجه اختلاف یکی از جانباختگان با جوانی سابقه دار شدند. با به‌دست آمدن این اطلاعات متهم طی عملیات غافلگیرانه‌ای بازداشت شد.

سرهنگ عبدالعلی شعبانی، فرمانده نیروی انتظامی صومعه سرا در این باره گفت: قاتل ۲۶ ساله به اختلاف قبلی با مقتولان و سرقت ۲ دستگاه خودرو و همینطور صحنه‌سازی برای قتل دو جوان اعتراف کرده است. متهم به مواد مخدر روانگردان شیشه اعتیاد دارد. پیش از این ۴ فقره سابقه سرقت خودرو و تجهیزات داخل آن را نیز دارد. پرونده این حادثه به دادسرای عمومی و انقلاب صومعه سرا ارجاع شد.

چاپ شاپرکاخبار مرتبط

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

ساترا
رزرو هتل