کانال تلگرام ایران جیب
کیان برنا
باغ چین
سه سوت جابز

پیام معاون اول رییس جمهور در پی حادثه تروریستی در جاده خاش-زاهدان

کدخبر:۵۷۷۹۴پنجشنبه، ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۹:۱۴۶۸۳ بازدید

معاون اول رئیس جمهور در پیامی به مناسبت حادثه تروریستی و شهادت جمعی از مرزبانان در جاده خاش- زاهدان با اشاره به اینکه اين جنايت ضد ...

معاون اول رئیس جمهور در پیامی به مناسبت حادثه تروریستی و شهادت جمعی از مرزبانان در جاده خاش- زاهدان با اشاره به اینکه اين جنايت ضد ملي براي انتقام از حضور مقتدرانه ملت بزرگ ايران در راهپیمایی ۲۲ بهمن طراحي و اجرا شده است ، تصریح کرد: این حادثه خللی در اراده راسخ ملت در دفاع از انقلاب اسلامی وارد نميكند و عزم ملي را براي مبارزه بي امان با تروريسم راسخ تر از هميشه خواهد كرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، متن کامل این پیام به شرح ذیل است: 
بسم الله الرحمن الرحيم
حادثه جنايت بار حمله تروريست هاي تكفيري مزدور و وابسته به دشمنان اين ملك و ملت به اتوبوس حامل مرزبانان و مدافعان شجاع وطن در جاده خاش-زاهدان كه منجر به شهادت و مجروحيت جمعي از اين عزيزان شد را به ملت غيور ايران، همرزمان آنها در سپاه پاسداران انقلاب اسلامي و به ويژه به خانواده هاي بزرگوارشان صميمانه تسليت مي گويم.
مطمئناً اين جنايت ضد ملي كه براي انتقام از حضور مقتدرانه ملت بزرگ و دشمن شكن ايران در راهپيمايي يوم الله ٢٢ بهمن و با هدايت سرويس هاي جاسوسي استكبار جهاني و عوامل فريب خورده و خبيث آنها طراحي و اجرا شد، نه تنها در اراده راسخ ملت يكپارچه ايران در دفاع از انقلاب اسلامي خللي وارد نميكند كه عزم ملي را براي مبارزه بي امان با تروريسم راسخ تر از هميشه خواهد كرد.
از خداوند بزرگ براي شهداي سرفراز اين حادثه علو درجات و براي مجروحان شفاي عاجل و براي خانواده هاي معظم آنها صبر و اجر مسألت دارم.
اسحاق جهانگيري
معاون اول رئيس جمهور
اخبار مرتبط

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

فرمون