کانال تلگرام ایران جیب
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

پرسرعت‌ترین اینترنت را از کدام شرکت‌ بگیریم؟


کد خبر : ۵۶۷۱جمعه، ۱۳ تیر ۱۳۹۳ - ۱۰:۴۵:۳۳۱۲۰۰۸ بازدید

برترین ISP‌ها از نظر سرعت اینترنت در خرداد‌ماه سال 93 معرفی شدند.

در زمینه‌ی اینترنت 128 کیلوبیتی شرکت عصر انتقال داده‌ها به عنوان ارائه‌کننده‌ی پرسرعت‌ترین خدمات شناخته شده و پس از آن شرکت‌های اطلاع‌رسانی پژواک پژوهش غرب و اندیشه سبز خزر در رده‌های دوم و سوم قرار گرفته‌اند.مخابرات استان اصفهان، داتک، رایانه دانش گلستان و شرکت رسانه اصفهان نت نیز به ترتیب در رده‌های بعدی جدول پرسرعت‌های این بخش قرار گرفته‌اند.

اینترنت 256 کیلوبیتی

در ارتباط با اینترنت 256 کیلوبیتی نیز بنابر نتایج اعلام شده بر روی سایت مرکز مدیریت توسعه ملی اینترنت (متما) مخابرات خراسان رضوی بیشترین سرعت را داشته و پس از آن شرکت‌های شبکه رهانت و انتقال داده‌های نداشته صبا (صبانت) در رده های دوم و سوم قرار گرفته‌اند.

همچنین شرکت آسیا‌تک به عنوان رتبه‌ی چهارم این جدول شناخته شده و پس از آن شرکت‌های مخابرات خراسان شمالی، مخابرات گلستان، عصر انتقال داده‌ها و مخابرات اصفهان در رده‌های بعدی قرار گرفته‌اند.

 اینترنت 512 کیلوبیتی

در این بخش نیز شرکت پردیس اطلاع‌رسان سپهر به عنوان ارائه‌کننده‌ی پرسرعت‌ترین خدمات شناخته شده و پس از آن شرکت شبکه گستر پیام‌آوران کویر در رتبه دوم قرار دارد.شرکت‌های عصر انتقال داده‌ها، مخابرات آذربایجان شرقی و توسعه ارتباطات هما نیز رتبه‌های سوم تا پنجم را به خود اختصاص داده‌اند و پس از آنها شرکت‌های شهراد شبکیه، مخابرات خراسان، روشنگران ارتباطات رایانه ورهانت زنجان در رده‌های بعدی جدول پرسرعت‌های این بخش قرار گرفته‌اند.

 اینترنت یک مگابیتی

اما در زمینه‌ی اینترنت یک مگابیتی هم شرکت عصر انتقال داده‌ها به عنوان ارائه‌کننده‌ی سریع‌ترین خدمات معرفی شده و پس از آن شرکت شبکه‌گستر پیام آوران کویر در رده‌ی دوم قرار دارد.شرکت‌های توسعه‌رسان پاسارگاد، مخابرات خراسان جنوبی، مخابرات خراسان و مخابرات آذربایجان شرقی نیز در رده‌های بعدی این جدول قرار دارند.

 اینترنت دومگابیتی

بنابر اعلام متما، در زمینه اینترنت دومگابیتی هم شرکت عصر انتقال داده‌ها به عنوان ارائه‌کننده پرسرعت‌ترین خدمات شناخته شده و پس از آن شرکت‌های شبکه گستر پیام‌آوران کویر و مخابرات کردستان در رده‌های دوم و سوم قرار گرفته‌اند.

هم‌چنین مخابرات خراسان، سروش رسانه، مخابرات آذربایجان شرقی و توسعهرسان پاسارگاد به عنوان دیگر شرکت‌هایی معرفی شده‌اند که در این حوزه به ارائه‌ی اینترنت پرسرعت پرداخته‌اند.اخبار مرتبط


دیدگاه ها

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:

کانال تلگرام ایران جیب
صفحه اینستاگرام ایران جیب

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
لاماری