کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

ورود مجلس به پرونده «تعرض جنسی به دانش‌آموزان در اصفهان»/ با شنیدن ماجرا تنمان لرزید


کد خبر : ۵۵۵۰۵سه شنبه، ۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۳:۵۴۲۴۶۳ بازدید

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای از ورود مجلس به پرونده «تعرض جنسی به دانش‌آموزان در اصفهان» خبر داد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای از ورود مجلس به پرونده «تعرض جنسی به دانش‌آموزان در اصفهان» خبر داد.

علیرضا سلیمی (عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی) در گفت‌وگو با ایلنا در واکنش به ماجرای تعرض جنسی به دانش‌آموزان مدرسه‌ای پسرانه در اصفهان گفت: متاسفانه گاه خبرهای ناخوشایندی می‌رسد که تن انسان می‌لرزد و ما حتما این مساله را با حضور وزیر آموزش و پرورش پیگیری خواهیم کرد، زیرا اینها مسائلی نیست که به راحتی بتوان از آنها گذشت.

وی ادامه داد: باید این مساله پیگیری و جزئیات آن بررسی شود و حتما این موضوع در اسرع وقت مورد بررسی اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی قرار خواهد گرفت.

سلیمی در پاسخ به این سوال که علت تکرار این گونه اتفاقات در مدراس چیست؟ گفت: این مساله می‌تواند دلایل مختلف داشته باشد، بخشی از این مساله به بی‌اعتقادی و بخشی بخاطر تاثیر فضای مجازی و ماهواره است و بخشی از آن هم به نوع گزینش شدن در آموزش و پرورش برمی‌گردد.

وی خاطرنشان کرد: البته تضعیف بخش پرورشی در آموزش و پرورش نیز می‌تواند در چنین اتفاقاتی نقش داشته باشد.، اما متاسفانه هنوز این بخش از آموزش و پرورش با توجه به این اتفاقات ناخوشایند هنوز نتوانسته تلاشی کند.

نماینده محلات در مجلس شورای اسلامی گفت: آموزش و پرورش جایی نیست که با آن شوخی کرد و نمی‌توان به موضوع حیثیت و روان جامعه در این زمینه بی‌توجه بود، از همین رو باید دقت‌ زیادی در این زمینه صورت بگیرد.

وی در خصوص برخورد با فرد خاطی گفت: ما منکر برخود جدی با فرد خاطی نیستیم، اما فقط با برخورد سخت نمی‌توان چاره‌سازی کرد، مسائلی دیگر هم دخیل هستند که باید به آنها هم توجه شود.

به گزارش ایلنا، پرونده «تعرض جنسی به دانش‌آموزان در اصفهان» در دادستانی استان در حال بررسی است و تجاوز جنسی فعلا به اثبات نرسیده، اما در پی این اتفاق مدیر مدرسه از سمت خود عزل شده‌است.اخبار مرتبط


کانال تلگرام ایران جیب
صفحه اینستاگرام ایران جیب

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها