کانال تلگرام ایران جیب
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

هر آنچه از بیمه عمر ایران باید بدانید


کد خبر : ۵۵۲۳۶سه شنبه، ۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۴:۴۶۱۱۷۵ بازدید

اطلاع داشتن از همه جوانب بیمه عمر برای فردی که به دنبال خرید بیمه عمر است می‌تواند کار سختی باشد. از این رو ارزیابی دقیق قبل از خرید بسیار می‌تواند راهگشا باشد ...

اطلاع داشتن از همه جوانب بیمه عمر برای فردی که به دنبال خرید بیمه عمر است میتواند کار سختی باشد. از این رو ارزیابی دقیق قبل از خرید بسیار میتواند راهگشا باشد. به گزارش وب سایت صدور بیمه آنلاین بیمه تایم، بیمه عمر ایران یکی از شرکت‌هایی می‌باشد که انتخاب بسیاری از بیمه شده های عمر است. در این نوشته به بررسی بیمه نامه‌های عمر ایران خواهیم پرداخت.

انواع بیمه عمر ایران

انواع بیمه عمر ایران

از جمله شرکت‌­های بیمه‌­ای که تنوع بسیار زیادی در ارائه بیمه نامه‌های عمر دارد بیمه عمر ایران است که در طرح ­های مختلف فرآ­یند سرمایه گذاری و پوشش‌­های بیمه‌ای را برای بیمه گذاران ارائه می‌کند. انواع بیمه‌های عمر ایران به قرار زیر هستند:

بیمه عمر مان ایران

یکی از جدیدترین طرح‌های بیمه ای است. بیمه عمر مان علاوه بر اندوخته ساز بودن، پوشش‌های بیمه‌ای کاملی نیز دارد. شرایط بیمه عمر ایران در طرح بیمه عمر مان بسیار جامع می ­باشد و اگر فردی بخواهد یکی از به روزترین بیمه نامه‌های عمر را خریداری نماید بیمه عمر مان بهترین گزینه می‌تواند باشد.


بیمه عمر و بازنشستگی ایران

امکان دریافت بازنشستگی در پایان قرارداد بیمه عمر از طرح‌های جدید بیمه عمر ایران است که فرد با انتخاب این طرح می‌تواند از مزایای بیمه عمر و بازنشستگی ایران استفاده کنید. داشتن پشتیبان مالی برای فرزندان در زمانی که نیازمند این سرمایه هستند از دل نگرانی‌های بسیاری از خانواده ها می‌باشد. با داشتن این بیمه نامه امکان استفاده از چنین سرمایه‌ای برای هزینه‌های تحصیل و یا شروع یک کار تازه برای شما فراهم می‌­شود.


بیمه ازدواج جوانان ایران

جبران هزینه­‌های ازدواج می‌تواند یکی از دردسرهای مالی باشد که نگرانی زیادی را برای جوانان ممکن است ایجاد کند. با داشتن بیمه عمر ازدواج جوانان می‌توانید از سرمایه بیمه نامه خود برای جبران هزینه‌های ازدواجتان استفاده کنید.


بیمه زنان خانه دار بیمه ایران

حمایت مالی از زنان خانه دار می­‌تواند انگیزه مهمی برای خرید بیمه عمر ایران باشد، چراکه با داشتن بیمه زنان خانه دار ایران می‌توانید از سرمایه پایان قرارداد برای استفاده از برخی مزایای بیمه عمر زنان خانه دار کمک بگیرید.
 

بیمه عمر ایران برای کودکان

آینده کودکان برای همه والدین مهم است و به همین دلیل بیمه ایران برای داشتن آینده‌ای آسوده با سرمایه‌ای مطمئن طرح بیمه عمر ایران برای کودکان را ارائه کرده است.
 

نحوه محاسبه بیمه عمر ایران

برای محاسبه بیمه عمر ایران چندین عامل مهم موثرند که بر میران سرمایه گذاری در بیمه عمر و هم در برخورداری از پوشش‌های بیمه‌ای می‌تواند اثر گذار باشد. که در ادامه به بررسی همه موارد خواهیم پرداخت:


مطلب مرتبط:  نحوه محاسبه بیمه عمر و نکات مهم آن

 

 

میزان حق بیمه  پرداختی بیمه نامه عمر ایران

به عنوان مثال اگر یک فرد 30 ساله به مدت 30 سال ، ماهانه مبلغ 100 هزارتومان پرداخت کند در پایان مدت 30 ساله بیمه نامه ، پرداختی وی برای شرکت بیمه حدود 36 میلیون تومان بوده ولی اندوخته بیمه نامه وی تا حدود 170 میلیون تومان می‌باشد.
 

سن بیمه شده

میزان سن بیمه شده کمتر باشد نتیجه بهتری را خواهید داشت. بازه سنی که می‌تواند بیمه عمر ایران داشته باشد از بدو تولد تا 65 سالگی می‌باشد، و در واقع مجموع سن بیمه شده و بیمه گذار نباید بالاتر از 70 سال باشد.
 

مدت بیمه نامه

طول مدت بیمه نامه عمر در واقع مدتی است که پوشش‌های بیمه نامه عمر برای فرد برقرار می‌باشد و فرد می‌تواند از مزایای بیمه عمر ایران در طول مدت ایران استفاده نماید. در بیمه عمر ایران مدت بیمه نامه عمر  می‌تواند تا 30 سال باشد. بر اساس شرایط بیمه عمر هر میزان مدت بیمه‌نامه طولانی‌تر باشد میزان سرمایه گذاری بیشتری خواهد بود، به عنوان مثال اگر دو نفر که سن یکسان داشته باشند و با حق بیمه یکسان، بیمه نامه عمر داشته باشند، نهایتا بیمه نامه‌ای که مدت طولانی داشته باشد سرمایه گذاری بیشتری هم خواهد داشت.
 

نحوه پرداخت حق بیمه

انتخاب مدل پرداخت حق بیمه عمر، بر این اساس است که  پرداخت حق بیمه سالانه شما به صورت ثابت باشد یا به صورت درصدی افزایش یابد که روش افزایشی روی سرمایه گذاری نهایی بیمه نامه موثر است و باعث افزایش در سرمایه گذاری نهایی این بیمه نامه می‌شود.
 

وام بیمه عمر ایران

دریافت وام بدون نیاز به ضامن از مزایای بیمه عمر ایران است. بر اساس شرایط بیمه عمر ایران هر فرد بیمه شده می‌تواند از انتهای سال دوم از محل اندوخته بیمه عمر خود وام دریافت نماید. میزان وام بر اساس اندوخته بیمه عمر محاسبه می‌شود که برابر با 90 درصد اندوخته این بیمه نامه می‌باشد. میزان سودی که بابت بازپرداخت بیمه عمر پرداخت می‌شود حدود 4 درصد می‌باشد. در زمانی که فرد از محل اندوخته بیمه نامه عمر خود وام می‌گیرد سایر پوشش‌های بیمه نامه برای فرد همچنان برقرار بوده و فرد می‌تواند در صورت نیاز از همه پوشش‌های خود استفاده نماید.


انتخاب پوشش‌های بیمه‌ای

با توجه به مزایای بیمه عمر که دارای پوشش‌های بیمه‌ای در کنار سرمایه‌گذاری است، انتخاب برخی از پوشش‌ها اختیاری هستند و فرد به انتخاب خود می‌تواند پوشش‌های بیمه‌ای خود را انتخاب کند. البته برخی از پوشش‌ها از قبیل پوشش بیماری‌ها و از کارافتادگی از پوشش‌هایی هستند که برای همه بیمه گذاران عمر توصیه می‌شود که روی بیمه نامه عمر خود داشته باشند.


مشاوره جهت خرید بیمه عمر ایران

می‌توانید فرم درخواست خود را برای سامانه بیمه تایم از طریق صفحه  بیمه عمر ارسال کنید و درخواست خرید بیمه عمرتان را از سامانه بیمه تایم انجام دهید. کارشناسان بخش عمر، سامانه بیمه تایم با انجام مشاوره کامل بیمه‌ای و انجام مقایسه بین شرکت‌های مختلف بیمه‌ای را برای شما انجام داده و شما را در انتخاب بهترین بیمه عمر با پوشش‌های و شرایط لازم را همراهی خواهند کرد.اخبار مرتبط


کانال تلگرام ایران جیب
صفحه اینستاگرام ایران جیب

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها