کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

نرم افزار حسابداری پارمیسنرم افزار حسابداری پارمیس

سخنگوی سپاه: قدرت نیرو‌های مسلح را در 18 ساعت به رخ آمریکایی‌ها کشیدیم


کد خبر : ۵۵۲۰۲سه شنبه، ۶ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۷:۲۴۵۵۵ بازدید

سردار رمضان شریف شامگاه دوشنبه در کنگره شهدای بادرود اظهار کرد: در کنگره شهدا ویژگی‌های شهدای دوران مقدس و نقش تأثیر شهدا در ترسیم آینده کشور انقلاب و مذهب بیان می‌شود.

 سردار رمضان شریف شامگاه دوشنبه در کنگره شهدای بادرود اظهار کرد: در کنگره شهدا ویژگی‌های شهدای دوران مقدس و نقش تأثیر شهدا در ترسیم آینده کشور انقلاب و مذهب بیان می‌شود.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: وظیفه‌داریم در مقابل شهدا که جان خود را تقدیم انقلاب کرده‌اند ادای دین کرده باشیم.

وی بیان کرد: هدف و فلسفه کنگره شهدا رساندن پیام شهدا و یادآوری مجاهدت‌های آنان است، شهدا راهی را برای ما ترسیم کردند که باید آن را بپیماییم و در روز محشر شرمنده آن‌ها نباشیم.

شریف خاطرنشان کرد: امروز کسانی که انقلاب را شاهد بوده و دولت شاهنشاهی را درک کرده‌اند به خوبی می‌توانند ببینند که آمریکا با ایران چه رفتاری داشته، رفتار آن روز آمریکا دقیقاً برخورد‌های تحقیرآمیزی امروز این کشور با آل سعود است، دشمن از فاصله نسلی ما حداکثر سوء‌استفاده را می‌کند و می‌خواهد دولت شاهنشاهی و پهلوی را برای جوانان یک دولت پیش رو و رو به سوی دروازه‌های تمدن معرفی کند.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: این‌یک حرف خنده‌داری است، دقیقاً در زمان شاه به روایتی ۸۰ هزار و به روایت ۱۳۰ هزار مستشار آمریکایی بر همه شئون ایران از جمله دفاعی، نظامی، امنیتی، کشاورزی، اقتصادی و حمل و نقل حاکم بودند و ایرانی‌ها محلی از اعراب نداشتند.

وی تصریح کرد: دوران سیاه و استبدادی را در دوران شاه دیدیم، اما امروز دشمن با استفاده از فضای رسانه‌ای کشور را در وضعیت سیاه و غیرقابل تحمل برای مردم ترسیم می‌کند، اما بدانید جمهوری اسلامی ایران با پیشرفت استقلال به قدرت غیرقابل‌انکار در دنیا به سرآمد است.

شریف با اشاره به این‌که ۲۰۰ هزار شهید برای استقلال اقتدار و رسیدن به نقطه آزادی تقدیم آرمان انقلاب کردیم، اظهار داشت: امام مردم را از زیر بار سلطه آمریکا و غرب رهایی بخشید، ملت ما ملت آزاده و مقتدری است، امروز دوست و دشمن به عظمت انقلاب اعتراف دارند.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار کرد: مردم و جوانان باید بدانند که از گردنه‌های صعب‌العبور عبور کرده و راه خود را استمرار داده‌ایم و با چه دشمنان دست و پنجه نرم کرده‌ایم، ملت ایران به پا خواسته با ایمان و معنویت منحصر به فرد در برابر دشمن زمان ایستاده است.

وی با بیان این‌که امروز مزار شهدای گمنام و نامدار دفاع مقدس محل زیارت ملت ماست و در پیش شهدا احساس آرامش روحی می‌کنیم و آن‌ها را واسطه فیض قرار می‌دهیم، اظهار داشت: رزمندگان دوران دفاع مقدس با اعتقاد عمیق راسخ در برابر دشمن ایستادند.

شریف ادامه داد: اگر در محاسبات مادی و ریاضی حساب می‌کردیم با عدم آمادگی رزمندگان ما و لشکر منظم دشمن و پول‌های قارون‌های منطقه و پشتیبانی کشور‌های غرب با حساب ریاضی هیچ‌گاه نباید پیروز می‌شدیم، اما در محاسبه امام امت و رزمندگان و با استقامت و با اتکا به نیروی درون و باور عمیق به اسلام ما پیروز شدیم.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: خانواده‌های شهدا حق زیادی بر گردن مسؤولین دارند و ما باید همواره قدردان خانواده‌های شهدا باشیم، استحکام نظام جمهوری اسلامی که خون شهدا را ضمانت کرده است و چیزی نیست که با این تحریم‌ها و تهدید‌ها خدشه‌دار بشود ما از گردنه‌های صعب‌العبور گذاشته‌ایم.

وی تصریح کرد: پایان دفاع مقدس شروع اقتدار نظامی و دفاعی کشور ما بود و امروز به لطف خداوند و به برکت ولایت و شهدا به قدرت دفاعی و نظامی رسیده‌ایم که می‌توانیم از منافع کشور، جغرافیای کشور و از حامیان انقلاب ما به بهترین نحو ممکن دفاع کنیم.

شریف اظهار داشت: صحنه دستگیری تفنگداران آمریکایی یک کار شوخی نبود، آمریکایی‌هایی که با ناو‌های هواپیمابر و شناور‌های جنگی غرق در تسلیحات بودند، اما در پیش فرزندان ما زانو زدند و گریه کردند و ما در ۱۸ ساعت قدرت و اقتدار نیرو‌های مسلح را به رخ آمریکایی‌ها کشیدیم.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه آمریکا باید قدرت و عظمت انقلاب را به رسمیت بشناسد و بداند روزی در مقابل ایران زانو خواهد زد، تصریح کرد: جوانان بدانید هیچ اتفاقی رخ نخواهد داد مردم و مسؤولین باقدرت و صلابت از گردنه‌های تحریم‌های اقتصادی خواهند گذشت.

وی خاطرنشان کرد: ما به اوج قدرتمندی در حوزه دفاعی رسیده‌ایم و تدبیر و حمایت حضور بسیجیان متخصص از این گردنه تحریم اقتصادی هم عبور خواهیم کرد، البته ما در حوزه اقتصادی غفلت داشته‌ایم، اما کاش اقتصاد مقاومتی مدنظر مقام معظم رهبری را باور می‌داشتیم و اگر باور عمیق شکل بگیرد صاحب اقتصاد پایداری در دنیاخواهیم شد.

شریف گفت: ما منکر برخی از مشکلات نبوده و نیستیم، بعضی‌ها فکر می‌کنند در دوران دفاع مقدس اختلاس، احتکار و دزدی نبود، اما در دوران دفاع مقدس انسان‌هایی بودند که دزدی و اختلاس می‌کردند، اما بدانید که اختلاس در برابر آرمان‌های انقلاب کوچک‌تر از این حرف‌ها است.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پایان اظهار داشت: ما امروز با اخلاص بسیجیان و بااراده ملت ایران جلوی سوءاستفاده و پارتی‌بازی را خواهیم گرفت، ما به فضل الهی آرمان شهدا را ادامه می‌دهیم و در رکاب ولایت راه سربلندی را خواهیم پیمود.اخبار مرتبط

سایت شب

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
سایت شب