کانال تلگرام ایران جیب
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

رنگ با موافقت سازمان حمایت 60 درصد گران شد


کد خبر : ۵۴۲۹۶شنبه، ۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۲:۱۴۱۳۶۱ بازدید

مدیر عامل شرکت تعاونی تولیدکنندگان رنگ اعلام کرد: قیمت رنگ با تایید سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان به طوری رسمی 60 درصد افزایش یافت.
رنگ با موافقت سازمان حمایت 60 درصد گران شدرنگ با موافقت سازمان حمایت 60 درصد گران شد

 شهلا چپ نویس مدیر عامل شرکت تعاونی تولیدکنندگان رنگ با ارسال نامه ای به واحدهای تولیدی از موافقت سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان با افزایش 60 درصدی قیمت رنگ، خبر داد. متن این نامه به شرح زیر است.

پیرو مکاتبات و جلسات حضوری تعاونی تولید کنندگان رنگ و انجمن تولید کنندگان رنگ ورزین ایران با سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان در ارتباط با افزایش نرخ ارز ، افزایش بی رویه و غیر متعارف مواد اولیه رنگ و ارائه اسناد و مدارک چند واحد تولید به سازمان مذکور، نتیجتا در جلسه مورخ 97/7/22 در سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان با حضور اعضای هیئت مدیره و کارشناسان تعاونی، انجمن، افزایش 60 درصدی قیمت های کارشناسی انجمن و تعاونی رنگ مورد تایید و مبنای سازمان  مذکور قرار گرفت و مقرر شد کلیه واحد های تولیدلیست قیمت ها خود را تا سقف 60 درصد در سامانه 124 واد نمایند.

بدیهی است مسئولیت عدم ثبت در سامانه 124 و افزایش  خارج از سقف 60 درصد ارائه شده به عهده واحد تولیدی خواهد بود و در صورت پیگیری سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان خود پاسخگو خواهد بود./ تسنیماخبار مرتبط


دیدگاه ها

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:

کانال تلگرام ایران جیب
صفحه اینستاگرام ایران جیب

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

لاماری