کانال تلگرام ایران جیب
تکنولایفتکنولایف

احمدی نژاد یک نامه جنجالی جدید منتشر کرد


کدخبر:۵۳۹۸۰یکشنبه، ۱۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۴:۲۹۶۹۰۲ بازدید

احمدی نژاد بار دیگر برای برگزاری تجمع اعتراضی، درخواست مجوز کرد

sq03vuovrrpafc7yai7.jpg

متن این درخواست که به وزارت کشور و استانداری تهران ارائه شده، به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای رحمانی فضلی

وزیر محترم کشور

سلام علیکم

امروز شرایط کشور خطیر و مستلزم حفظ هوشمندی، وحدت و حضور در صحنه همگانی است.

از یک سو دشمنان ملت به بهانه فشار بر دولت و کنترل رفتار او و بر خلاف موازین بین‌المللی و اخلاق انسانی همه توان خود را برای توسعه و تشدید فشار اقتصادی بر ملت بزرگ و عزیز کشورمان به کار گرفته‌اند و از سوی دیگر مدیران ارشد کشور فاقد برنامه موثر اقتصادی برای عبور از این شرایط و کاهش مشکلات و راهگشایی برای تداوم پیشرفت میهن عزیزمان هستند. وضعیت به گونه‌ای است که این باور عمومی ایجاد شده است که گویی کشور رها شده و مدیریتی بر آن اعمال نمی‌شود.

بسیاری از مردم به لحاظ معیشتی دچار مشکلات کمرشکن شده‌اند و مناسبات اقتصادی آسیب‌های جدی دیده و امکان و انگیزه برای فعالیت سازنده اقتصادی به افول گراییده است.

اینک به استناد اصل ۲۷ قانون اساسی و دستور العمل تفویض اختیارات وزارت کشور به استانداران در خصوص صدور مجوز برگزاری تجمعات و با هدف اعتراض به شرایط نابسامان اقتصادی، سوءتدبیرها، ضعف‌های آشکار مدیریتی و اشتباهات مکرر در تصمیمات کلان به ویژه در حوزه اقتصاد و همچنین اعتراض به اقدامات و تهدیدات دولت آمریکا و تحریم‌های ظالمانه و دخالت‌های پیدا و پنهان انگلیس در امور داخلی ایران و روشنگری پیرامون فریبکاری و اجحافات تاریخی آنان علیه ملت ایران، درخواست مجوز تجمع اعتراضی مردمی و آرام دارد.

آقای مهران عبدالله‌پور به نمایندگی جهت پیگیری معرفی می‌شود.

زمان پیشنهادی: یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۳ بعد از ظهر

مکان پیشنهادی: میدان انقلاب

محموداحمدی نژاد
۹۷/۷/۱۵


اخبار مرتبط

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها