کانال تلگرام ایران جیب
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

شرکت انبوه سازان آرش، بزرگترین سازنده ویلاهای شهرکی در شمال و زیباکنار گیلان


کد خبر : ۵۳۶۰۸پنجشنبه، ۵ مهر ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۴:۲۷۱۰۴۵ بازدید

ساخت و ساز ویلا شهرکی از مهمترین فعالیت های شرکت انبوه سازان آرش میباشد که طی این سالها توانسته با توسعه و هدایت شهرک های ویلایی به سمت مدرن شدن تمایز ویژه ایی نسبت به ...

شرکت انبوه سازان آرش

ساخت و ساز ویلا شهرکی از مهمترین فعالیت های شرکت انبوه سازان آرش میباشد که طی این سالها توانسته با توسعه و هدایت شهرک های ویلایی به سمت مدرن شدن تمایز ویژه ایی نسبت به رقبا و سازندگان دیگر در شمال کشور پیدا کند.

شرکت انبوه سازان آرش امروز نه فقط به عنوان یک شرکت فعال در حوزه ویلا و ساختمان شناخته میشود بلکه در حوزه های دیگر فرهنگی و ورزشی نیز فعال میباشد . این شرکت در طی 14 سال فعالیت خود در منطقه آزاد انزلی موفق به کسب گواهینامه های بین الملی و استانداردهای زیادی شده و از سوی دیگر 4 سال پیاپی بعنوان یکی از برترین کارآفرین های کشور و یک بار نیز بعنوان شرکت برتر در حوزه ی مشتری مداری توانسته کسب افتخار آفرینی کند.

در سالهایی که ایجاد اشتغال پایدار از مهمترین دغدغه های این کشور میباشد با ایجاد 650 شغل بطور مستقیم و حدود 200 شغل بطور غیر مستقیم بعنوان یک بنگاه اقتصادی توانسته نقش ویژه ایی در اقتصاد این مملکت ایفا کند .تمام نیروهای متخصص و تکنسین های شرکت انبوه سازان آرش از نیروهای بومی بوده که تماما در محل شرکت مستقر میباشند. این شرکت توانسته با سرمایه گذاری بالغ بر یکصد میلیارد تومان و ساخت بیش از 1000 واحد ویلا شهرکی زیباکنار و غیر شهرکی در این منطقه تاثیر بسزایی در اقتصاد استان گیلان و داشته است .از سوی دیگر سرمایه گذاران زیادی که بواسطه این شرکت وارد استان شوند به حدی بوده اند که در طی این چند سال سرمایه زیادی را وارد منطقه کرده اند و توانسته اند تاثیر بسزایی در رشد منطقه داشته باشند .

با رشد و توسعه منطقه آزاد انزلی خصوصا در چند سال اخیر که منجر به ورود گردشگران زیادی به منطقه شده است ، شرکت انبوه سازان آرش نیز در فاز تجارت و گردشگری منطقه آزاد انزلی اقدام به ساخت یکی از بزرگترین مجتمع های تجاری و تفریحی شمال کشور نموده است . این مرکز تجاری که با نام آرش مال فرآیند ساخت آن آغاز گردیده از ایده تا طراحی و اجرا تماما در واحد مهندسی و طراحی شرکت پیاده سازی شده است و دارای یک پردیس سینمایی ، رستوران ، فودکورت ، واحد های تجاری ، کافی شاپ ، سالن بازی ، و واحدهای اقامتی می باشد . به نظر می رسد با اجرا و افتتاح این مجموعه عظیم که در روبروی پارک مارینای منطقه ازاد انزلی در حال اجراست به ظرفیت های سرمایه گذاری و توریستی منطقه افزوده شود ، قابل ذکر است که علاوه بر این مجموعه تجاری فرهنگی ایده های دیگری نیز در حوزه های مختلف با تفکر خلاقانه در حال طراحی میباشد که با اجرای آنها شرکت انبوه سازان آرش را صرفا از فعالیت در حوزه ی ساخت شهرک های ویلایی خارج کرده و آنرا تبدیل به یک شرکت هولدینگ خواهد کرد. جوان گرایی در تخصص پروری از اهداف اصلی مدیران مجموعه آرش بوده و در تمام این سالها تلاش شده تا این اصل در اولویت همه ی امور قرار گیرد که این خود یکی از مهمترین دلایل رشد و پیشرفت این مجموعه میباشد.

نیروهای که در این شرکت مشغول فعالیت میباشند صد در صد نیروهای بومی بوده و تلاش شده که در تمامی موارد از فارغ التحصیلان و متخصصان و تکنسین های با تجربه استان گیلان استفاده شود و امیدست که با توسعه این هدف و تفکر از خروج و مهاجرت این عزیزان به شهرها و کشورهای دیگر ممانعت شود که در آینده ای نزدیک استانی رو به توسعه تر و متعالی تر داشته باشیم .
یکی دیگر از ویژگی های برجسته این شرکت گرایش به مدرن گرایی و استفاده از متریال های نوین در ساخت و سازهای ویلا شمال و ویلا زیباکنار استان گیلان میباشد ، ویلاهای این مجموعه از سیستم هوشمند سازی و BMSبهرمند است و تلاش گردیده تا پروسه ساخت و ساز هرچه بیشتر به ستانداردهای روز دنیا نزدیک گردد.

منبع   shahrak-arash.com :

 اخبار مرتبط


کانال تلگرام ایران جیب
صفحه اینستاگرام ایران جیب

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها