کانال تلگرام ایران جیب
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

جزئیات مجروحیت وخیم یک طلبه با چاقو


کد خبر : ۵۳۱۶۳شنبه، ۲۴ شهریور ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۸:۴۳۹۵۴ بازدید

کارآگاهان پلیس آگاهی خراسان رضوی در پیگیری پرونده طلبه مشهدی که هدف اصابت ضربه چاقوی مهاجم موتورسوار قرار گرفت به سرنخ‌های ...

کارآگاهان پلیس آگاهی خراسان رضوی در پیگیری پرونده طلبه مشهدی که هدف اصابت ضربه چاقوی مهاجم موتورسوار قرار گرفت به سرنخ‌های جدیدی از ضارب فراری دست یافته اند. عصر پنج شنبه گذشته، طلبه جوان مشهدی که حدود ۲۷ سال سن دارد سوار بر یک دستگاه خودروی پیکان در کوچه باغ عنبر در حال حرکت بود که موتورسواری به بهانه پرسیدن یک سوال او را متوقف کرد.

راکب جوان موتورسیکلت در جهت خلاف حرکت خودروی پیکان به گونه‌ای ایستاد که امکان دور زدن برای راننده پیکان وجود نداشت. این گزارش حاکی است، ناگهان موتورسوار، در حالی که شیشه خودرو پایین بود، کاردی را بالا برد و بر قفسه سینه طلبه جوان فرود آورد.

مهاجم موتورسوار، کارد را بیرون کشید و در حالی که خون از سینه طلبه جوان فواره می‌زد از محل گریخت. این طلبه که هنوز مات و مبهوت بود، به زحمت از خودرو پیاده شد که در این هنگام موتورسوار عبوری به یاری وی شتافت.

این شهروند وظیفه شناس موتورسوار، طلبه جوان را بر ترک نشاند تا او را هر چه سریع‌تر به مرکز درمانی برساند، ولی خون‌هایی که از پیکر زخمی طلبه، بر زمین می‌ریخت، او را در حالت نیمه بی هوشی قرار داد و مجروح ۲۷ ساله مقابل درمانگاه به زمین افتاد. به گزارش خراسان، در همین حال بلافاصله شهروندان و رهگذران نیز به کمک شهروند موتورسوار آمدند و پیکر بی رمق طلبه مذکور را به مرکز درمانی رساندند.

طلبه مجروح که «محمد تولایی» نام دارد بلافاصله به بخش اورژانس و مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید کامیاب مشهد انتقال یافت و تحت درمان قرار گرفت، اما به دلیل انجام یک عمل جراحی ویژه به یکی دیگر از بیمارستان‌های دولتی مشهد منتقل شد و بعد از انجام عملیات احیا در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شد.

در همین حال معاون سیاسی و امنیتی دادستان مرکز خراسان رضوی درباره آخرین وضعیت این طلبه مشهدی به خبرنگار خراسان گفت: در آخرین پیگیری از کادر درمانی بیمارستان مشخص شد که طلبه جوان وضعیت وخیمی دارد، اما پزشکان همه تلاش خود را برای درمان وی در بخش مراقبت‌های ویژه به کار گرفته اند.

قاضی حسن حیدری افزود: در مرحله انتقال مصدوم از بیمارستان امدادی مشهد، وی (مجروح) چگونگی وقوع این حادثه توسط مهاجم موتورسوار را شرح داد که هم اکنون گروه زبده‌ای از کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی با توجه به سرنخ‌های موجود در پی شناسایی و دستگیری ضارب فراری هستند.

این مقام قضایی اضافه کرد: موتورسوار مهاجم، تیغه کارد را بر قسمت چپ سینه طلبه جوان فرود آورده و این حادثه در کمتر از ۱۰ ثانیه رخ داده است.

شب گذشته و در پی انتشار برخی اخبار در سایت‌ها مبنی بر «جان باختن طلبه جوان در مرکز درمانی» خبرنگار خراسان با قاضی ویژه قتل عمد تماس گرفت.

قاضی «کاظم میرزایی» با رد این خبر آن را کذب دانست و افزود: در آخرین پیگیری‌ها که ساعت ۲۰ شب صورت گرفت، طلبه جوان در بخش مراقبت‌های ویژه یکی از بیمارستان‌های مشهد تحت درمان قرار دارد.

قاضی شعبه ۲۱۱ دادسرای عمومی وانقلاب مشهد نیز در عین حال تاکید کرد: بنابه اظهارنظر کادر درمانی، وضعیت جسمانی طلبه مجروح وخیم است، ولی اعضای کادر درمانی، برای نجات جان وی تلاش می‌کنند. وی اضافه کرد: گروهی از کارآگاهان اداره جنایی نیز تحقیقات گسترده‌ای را برای دستگیری ضارب فراری آغاز کرده اند.اخبار مرتبط


کانال تلگرام ایران جیب
صفحه اینستاگرام ایران جیب

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
لاماری