کانال تلگرام ایران جیب
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

توقیف خودروی بی‌حجابان


کد خبر : ۵۲۹۱۵سه شنبه، ۱۳ شهریور ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۴:۳۶۲۴۶۵ بازدید

فرمانده نیروی انتظامی گفت: ناجا بر اساس وظیفه ذاتی و قانونی با هر نوع هنجارشکنی برخورد می‌کند؛ بر همین اساس با بی‌حجابی در خودرو ...

فرمانده نیروی انتظامی گفت: ناجا بر اساس وظیفه ذاتی و قانونی با هر نوع هنجارشکنی برخورد می‌کند؛ بر همین اساس با بی‌حجابی در خودرو برخورد شده و به مالک خودرو تذکر داده می‌شود و در صورت تکرار دوباره خودرو توقیف خواهد شد.

همایش فصلی فرماندهان و مدیران عالی نیروی انتظامی صبح امروز با حضور رحمانی فضلی وزیر کشور و سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی برگزار شد.

سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی در حاشیه این نشست فصلی در جمع خبرنگاران به اهداف این همایش پرداخت و اظهار داشت: بررسی اقدامات صورت‌گرفته در ماه‌های گذشته آمادگی برای اجرای مأموریت‌ها در نیمه دوم سال ازجمله اهداف برگزاری این همایش است.

وی با تأکید بر این مطلب که نیروی انتظامی به صورت آماده‌باش و شبانه‌روزی مشغول خدمت‌رسانی به مردم کشور است تصریح کرد: امنیت که بالاترین سرمایه برای کشور و مردم است، با لطف الهی، هدایت مقام معظم رهبری، کمک مردم و همت مأموران ناجا در کشور، ساری و جاری است و هر روز امنیت، آرامش و نظم در کشور ارتقا می‌یابد.

عالی‌ترین مقام انتظامی کشور اعلام کرد: در مرزها، شهرها، روستاها و جاده‌ها وضعیت امنیت مناسب برقرار است و فرزندان شما در نیروی انتظامی آماده خدمت‌گذاری هستند؛ مأموران ما با چشمانی باز، عزمی راسخ، تجهیزات به‌روز و آموزش‌های مناسب به مردم خدمت خواهند کرد.  

وی برگزاری این نشست و تبادل‌نظر در خصوص کشفیات را در راستای خدمت‌رسانی بیشتر به مردم دانست و گفت: روحیه امروز فرماندهان و مأموران ناجا، روحیه‌ای ستودنی و مجاهدانه است آن هم به دلیل اعتمادی است که مردم به ناجا دارند.

سردار اشتری اعلام کرد: در چند نظرسنجی که توسط چند دستگاه معتبر انجام شد نشان داد که اعتماد مردم به ناجا افزایش یافته و پلیس جزو دستگاه‌هایی است که مردم بیشترین اعتماد را به آن دارند.

فرمانده نیروی انتظامی در خصوص برخورد با هنجارشکنی اعلام کرد: ناجا بر اساس وظیفه ذاتی و قانونی خود با هرنوع هنجارشکنی برخورد می‌کند، مصداق آن در گذشته اعلام شده و یکی از موارد بر اساس قانون بی‌حجابی است.

سردار اشتری اعلام کرد: بر اساس قانون با بی‌حجابی در خودرو برخورد می‌شود و به مالکان خودرو تذکر داده می‌شود و در صورت داشتن تذکر قبلی و بی‌حجابی دوباره، خودرو توقیف خواهد شد.


کارگزاری فارابیکارگزاری فارابی


اخبار مرتبط


کانال تلگرام ایران جیب

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

لاماری