کانال تلگرام ایران جیب
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

آدم ربایی میلیون دلاری در تهران


کد خبر : ۵۲۸۷۰دوشنبه، ۱۲ شهریور ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۱:۰۳۱۳۰۲ بازدید

آدم ربایانی که پس از طلب کردن پول از پدر شخص ربوده شده نتوانستند به هدفشان برسند، سرانجام پس از یک هفته توسط پلیس شناسایی و ...

آدم ربایانی که پس از طلب کردن پول از پدر شخص ربوده شده نتوانستند به هدفشان برسند، سرانجام پس از یک هفته توسط پلیس شناسایی و دستگیر شدند. هفته گذشته شخصی با مراجعه به کلانتری ۱۴۵ ونک از ناپدید شدن فرزند خود به ماموران کلانتری خبر داد و خواستار رسیدگی به این موضوع توسط ماموران کلانتری شد.

طبق اظهارات شاکی، در ساعت ۱۶:۵۰ دقیقه عصر روز شنبه به تاریخ ۹۷/۶/۳ فرزندش با یک دستگاه خودروی هیوندا در خیابان برزیل در محدوده میدان ونک توسط افرادی ناشناس ربوده و ناپدید شد و تلفن همراه وی از این زمان خاموش شد و وی هیچ اطلاعی از فرزندش نداشت.

چند روز بعد آدم ربایان با پدر خانواده تماس گرفته و در قبال آزاد کردن فرزندش از وی طلب مبلغ چندین میلیون دلار کردند. با تحقیقات و رصد ماموران کلانتری ۱۴۵ ونک، روز گذشته مخفیگاه آدم ربایان شناسایی و این مجرمان در یک عملیات ضربتی دستگیر شدند که اکنون در بازداشتگاه اداره آگاهی تهران بزرگ به سر می‌برند.

بازپرس شعبه ۸ امور جنایی قاضی کامران رضوانی در رابطه با بررسی پرونده و تکمیل آن گفت: پس از بررسی پرونده و رسیدگی آن در شعبه ۸ بازپرسی امور جنایی این پرونده جهت انجام سیر مراحل قانونی به دادگاه ارسال خواهد شد.اخبار مرتبط


کانال تلگرام ایران جیب
صفحه اینستاگرام ایران جیب

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
لاماری