کانال تلگرام ایران جیب
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی


آدم ربایی میلیون دلاری در تهران


کد خبر : ۵۲۸۷۰دوشنبه، ۱۲ شهریور ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۱:۰۳۱۲۹۹ بازدید

آدم ربایانی که پس از طلب کردن پول از پدر شخص ربوده شده نتوانستند به هدفشان برسند، سرانجام پس از یک هفته توسط پلیس شناسایی و ...

آدم ربایانی که پس از طلب کردن پول از پدر شخص ربوده شده نتوانستند به هدفشان برسند، سرانجام پس از یک هفته توسط پلیس شناسایی و دستگیر شدند. هفته گذشته شخصی با مراجعه به کلانتری ۱۴۵ ونک از ناپدید شدن فرزند خود به ماموران کلانتری خبر داد و خواستار رسیدگی به این موضوع توسط ماموران کلانتری شد.

طبق اظهارات شاکی، در ساعت ۱۶:۵۰ دقیقه عصر روز شنبه به تاریخ ۹۷/۶/۳ فرزندش با یک دستگاه خودروی هیوندا در خیابان برزیل در محدوده میدان ونک توسط افرادی ناشناس ربوده و ناپدید شد و تلفن همراه وی از این زمان خاموش شد و وی هیچ اطلاعی از فرزندش نداشت.

چند روز بعد آدم ربایان با پدر خانواده تماس گرفته و در قبال آزاد کردن فرزندش از وی طلب مبلغ چندین میلیون دلار کردند. با تحقیقات و رصد ماموران کلانتری ۱۴۵ ونک، روز گذشته مخفیگاه آدم ربایان شناسایی و این مجرمان در یک عملیات ضربتی دستگیر شدند که اکنون در بازداشتگاه اداره آگاهی تهران بزرگ به سر می‌برند.

بازپرس شعبه ۸ امور جنایی قاضی کامران رضوانی در رابطه با بررسی پرونده و تکمیل آن گفت: پس از بررسی پرونده و رسیدگی آن در شعبه ۸ بازپرسی امور جنایی این پرونده جهت انجام سیر مراحل قانونی به دادگاه ارسال خواهد شد.اخبار مرتبط

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها