کانال تلگرام ایران جیب
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

قول مساعد قوه قضاییه برای تغییر احکام دانشجویان و زنان بازداشتی


کد خبر : ۵۲۷۸۷شنبه، ۱۰ شهریور ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۹:۰۰۳۶۷ بازدید

فاطمه سعیدی، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در مطلبی در صفحه اینستاگرام شخصی خود به ارائه توضیحاتی درباره جلسه‌اش با ...

فاطمه سعیدی، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در مطلبی در صفحه اینستاگرام شخصی خود به ارائه توضیحاتی درباره جلسه‌اش با یک مقام ارشد قضایی برای پیگیری وضعیت دانشجویان، دراویش و زنان بازداشتی پرداخت.

وی نوشت: با یکی از مقامات ارشد قوه قضاییه دیدار داشتم. در خصوص دانشجویان و احکام سنگین حبسی که برای آنها صادر شده است به شکل مفصلی بحث کردیم. ایشان پرینتی از نامه وزیر علوم آورد که در آن اسامی تمامی دانشجویانی که گرفتار احکام سنگین شده‌اند، وجود داشت؛ از جمله پریسا رفیعی. ایشان گفت که نهایت تلاش خود را به کار می‌گیرد تا این احکام تغییر کند.

سعیدی ادامه داد: در خصوص زنان بازداشت شده در ناآرامی‌های مردادماه نیز قول مساعد داده شد که مشکل بازداشت‌شدگان سریع‌تر حل شود. عده‌ای از زنان همچنان در زندان قرچک نگهداری می‌شوند. ‏در مورد زنان زندانی از دراویش نیز تلاش کردم تا نظر مساعد قوه قضاییه را برای آزادی و یا تغییر احکام صادر شده جلب نمایم.

‏عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس نوشت: بر اساس سوگندی که در ابتدای دوره نمایندگی یاد کرده‌ام تا روزی که به وکالت از مردم در مجلس حضور داشته باشم، برای پیگیری خواسته‌هایشان تلاش خواهم کرد.اخبار مرتبط


کانال تلگرام ایران جیب
صفحه اینستاگرام ایران جیب

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها