کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

نرم افزار حسابداری پارمیسنرم افزار حسابداری پارمیس

اظهارات عجیب دلواپسان درباره پلاکارد «استخر فرح»


کد خبر : ۵۲۷۳۳چهارشنبه، ۷ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۱:۲۴۲۳۶۷ بازدید

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی با طرح ادعاهایی درباره نوسانات قیمت ارز، قتل‌های زنجیره‌ای و پلاکارد حاشیه‌ساز تجمع اخیر ...

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی با طرح ادعاهایی درباره نوسانات قیمت ارز، قتل‌های زنجیره‌ای و پلاکارد حاشیه‌ساز تجمع اخیر مدرسه فیضیه قم گفت که تحلیلش این است که خانواده هاشمی رفسنجانی برای مظلوم‌نمایی و به صورت غیر مستقیم اقدام به این کار کرده‌اند.

جواد کریمی قدوسی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به روایت یک عضو کمیسیون امنیت ملی از نظر وی درخصوص تجمع مدرسه فیضیه قم گفت: آقای رحیمی طوری مطلب را مطرح کرد که این شبهه را ایجاد می‌کند که من سندی دارم اما من گفتم روال این طور است. کسی کینه‌ای از همسایه خود داشت گفت سر ما را ببرید و در پشت بام همسایه بیندازید تا او را بگیرند و به جرم قتل من را محاکمه کنند. گاهی کینه‌ها نسبت به نظام این طور است که افراد خودزنی می‌کنند که نظام را متهم کنند. در واقع این تحلیل من بود.

وی افزود: تجمعی که در فیضیه برگزار شد مطالبه مردم بود و الان هم مطالبه مردم است و باز هم باید اتفاق بیفتد. مردم می‌گویند در آغاز سال تحصیلی طلاب و فضلای انقلابی دوباره باید در مدرسه فیضیه جمع شوند چون خاستگاه انقلاب اسلامی هم حوزه‌های علمیه است و مردم به تبع امام که مصداق حوزه و اسلام بود این انقلاب را به پا کردند. مردم می‌گویند چرا شما در صحنه نیستید. باید حرف بزنید و موضع بگیرید.

کریمی قدوسی با اشاره به پلاکارد حاشیه‌ساز در تجمع مدرسه فیضیه قم اظهار کرد: آن‌چه من در کمیسیون امنیت ملی گفتم این بود که آوردن یک پلاکارد و برداشتن یک عکس از آن کار پیچیده‌ای نیست. چه کسی امروز از آن پلاکارد نان می‌خورد و سوء استفاده می‌کند؟ خانواده هاشمی! بعید نیست آن‌ها با چندین واسطه کسی را تحریک کنند و آن فرد خودش نفهمد چه کرده اما آن‌ها بهره‌برداری و مظلوم‌نمایی خود را داشته باشند این تحلیل من بود قبل از این هم چنین اتفاقاتی افتاده مثل قتل‌های زنجیره‌ای در دولت آقای خاتمی.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی ادامه داد: ماهیت قتل‌های زنجیره‌ای چه بود؟ عده‌ای ترور شدند که به پای نظام و رهبری نوشته شود. رهبری در خطبه‌های نماز جمعه آن زمان فرمودند اگر بخواهیم حکمی بدهیم در گوشی حکم نمی‌دهیم. آن اتفاقات هم برای زدن نظام و تفکر انقلابی بود.

کریمی قدوسی با تاکید بر ضرورت ورود دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی به حواشی تجمع مدرسه فیضیه تصریح کرد: باید در این رابطه کنکاش کنند اگرچه ما از این رفتارها زیاد دیده‌ایم. من ۴۰ سال است در میدان هستم و صدها مصداق دارم از این‌که اقدامات کمی برای تضعیف جایگاه امامت و رهبری صورت نگرفته است. از جمله همین وضعیت ارز، دلار، معیشت و مسکن.

نماینده مردم مشهد در ادامه با اشاره به بررسی پرونده جیسون رضایی در کمیسیون امنیت ملی خاطرنشان کرد: بخشی از اعترافات او این بود که من به اوباما پییشنهاد دادم اگر می‌خواهید ایران را به هم بریزید باید مردم طبقات ضعیف، حاشیه شهر و خانواده شهدا با عکس شهدا مقابل اسلام، انقلاب و رهبری بایستند؛ چراکه تا وقتی این‌ها با رهبری نظام هستند کاری نمی‌توانیم بکنیم. وضع فعلی هم برای زدن نظام و رهبری طراحی شده است.

وی با انتقاد از بخشی از اظهارات حسن روحانی در جلسه سوال از رییس جمهوری گفت: آقای روحانی گفت مشکل ارز در راهپیمایی مشهد بود. چه کسی دستور داد که ۱۹ میلیارد دلار ارز در بازار بریزید؟ آیا راهپیمایی مشهد این دستور را داده بود؟ چه کسی دستور داد ۶۰ تن طلا در بازار بریزید؟

کریمی قدوسی در پاسخ به این سوال که نوسانات حوزه ارز و طلا و بی‌ثباتی اقتصاد به ضرر خود دولت است؟ گفت: به هر حال دولت در آن نقشه و پازل بازی می‌کند مثل آن داستان که فرد حاضر است سرش را بزنند ولی نظام متهم شود. این‌ها حاضرند همه چیز را از دست بدهند که نظام و رهبری متهم شود.

چند روز پیش علیرضا رحیمی عضو کمیسیون امنیت ملی در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت که «حین بحث در کمیسیون آقای کریمی قدوسی گفت که ماجرای پلاکارد سناریوی خود خانواده آقای هاشمی است برای مظلوم نمایی!!! حتی عکاس هم به فیضیه فرستاده اند.

گفتم پس مقصر اصلی خانواده آقای هاشمی هستند؟! گفت بله.»اخبار مرتبط

سایت شب

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
سایت شب