کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

نرم افزار حسابداری پارمیسنرم افزار حسابداری پارمیس

له شدن پراید بر اثر ریزش دیوار پشت‌بام + تصویر


کد خبر : ۵۲۷۰۰چهارشنبه، ۷ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۱:۴۳۱۳۰۸ بازدید

خودروی سواری پراید حین حرکت در کوچه بر اثر ریزش دیوار پشت‌بام یک ساختمان، زیر آوار له شد.

9j677tz7j9kzd7yfshmy.jpg

خودروی سواری پراید حین حرکت در کوچه بر اثر ریزش دیوار پشت‌بام یک ساختمان، زیر آوار له شد.

به گزارش تسنیم؛ ساعت ۱۰:۵۸ روز گذشته حادثه ریزش دیوار پشت‌بام در فلکه چهارم خزانه ابتدای خیابان شریعتی به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که به سرعت با هماهنگی ستاد فرماندهی آتش‌نشانی تهران، آتش‌نشانان ایستگاه ۸۳ به همراه گروه‌های امداد و نجات دو و ۶ این سازمان به محل حادثه اعزام شد.

به گفته امیرحسین ورمزیار؛ افسر آماده منطقه هفت عملیات سازمان آتش‌نشانی تهران، دیوار لبه پشت‌بام یک ساختمان به طول ۲۰ و عرض تقریبی یک متر به علت نامشخصی به داخل کوچه ریزش کرد.

وی افزود: به هنگام ریزش دیوار، یک دستگاه خودروی سواری پراید از مقابل ساختمان در حال عبور بود که ناگهان مقادیر زیادی آوار دیوار بر روی این وسیله‌نقلیه فروریخت.

ورمزیار تصریح کرد: بر اثر این حادثه، خودروی سواری متلاشی و راننده آن داخل اتاقک آن گرفتار و مجروح شد همچنین با پرتاب شدن آجرهای این دیوار به اطراف، چندین خودروی سواری که کنار کوچه پارک شده بودند، دچار خسارت شدند.

افسر آماده منطقه هفت عملیات آتش‌نشانی خاطرنشان کرد: آتش‌نشانان بلافاصله پس از حضور در محل برای جلوگیری از تردد خودروها و رهگذران، با کشیدن نوار خطر در دو اطراف کوچه، راه را مسدود کردند همچنین نیروهای عملیات با رعایت اصول ایمنی و با استفاده از تجهیزات مخصوص نجات (هولماترو) اقدام به خارج کردن راننده از داخل خودروی سواری کرده و در ادامه نیز این وسیله‌نقلیه را به مکان امنی انتقال دادند.

ورمزیار ادامه داد: آتش‌نشانان راننده خودرو (مرد سی و چهار ساله) را به عوامل اورژانس حاضر در محل سپردند که پس از انجام معاینات اولیه توسط عوامل اورژانس مشخص شد وی از نواحی مختلف بدن دچار آسیب‌دیدگی شده است که بلافاصله به مرکز درمانی منتقل شد.

وی متذکر شد: با حضور عوامل شهرداری و برق در محل حادثه نسبت به ایمن‌سازی محل برای پیشگیری از برق‌گرفتگی مردم و همچنین انتقال آوار ریخته شده به محل مناسب اقدام شد.

بنابر اعلام پایگاه خبری ۱۲۵؛ علت وقوع این حادثه توسط کارشناسان آتش‌نشانی منطقه در دست بررسی است.اخبار مرتبط

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها