کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

فیلم/ اعتراض غیرعادی رحیم مشایی در دادگاه


کد خبر : ۵۲۵۵۸شنبه، ۳ شهریور ۱۳۹۷ - ۲۳:۳۶:۵۷۲۳۹۸ بازدید

روابط عمومی دادگاه انقلاب تهران روز شنبه با انتشار بیانیه‌ای از حضور اسفندیار رحیم‌مشایی در نخستین جلسه رسیدگی به اتهاماتش خبر داد.

روابط عمومی دادگاه انقلاب تهران روز شنبه با انتشار بیانیه‌ای از حضور اسفندیار رحیم‌مشایی در نخستین جلسه رسیدگی به اتهاماتش خبر داد.

پیش از این گفته شده بود که وی از حضور در دادگاه خودداری کرده است. بر اساس بیانیه روابط عمومی دادگاه انقلاب پیش از شروع دادگاه وکیل جدیدی از طرف آقای مشایی معرفی شد و وکلای سابق نیز برکنار شدند. این بیانیه می‌گوید که وکیل جدید «قبل از تشکیل جلسه دادگاه محل را ترک کرد، در نتیجه دادگاه با حضور متهم مذکور و بدون حضور وکلای مدافع متهم برگزار شد.»

به گفته خبرگزاری‌ها قاضی دادگاه زمان دیگری را برای رسیدگی به اتهامات آقای مشایی اختصاص داد تا وی و وکلایش بتوانند «بار دیگر کیفرخواست را ملاحظه...و برای تدارک دفاع مهیا شوند.» این دادگاه به صورت علنی برگزار شد و در بخشی فیلمی که خبرگزاری صدا و سیما از آن منتشر کرده نشان داده می‌شود که در جریان دادرسی آقای مشایی به ناگهان از جا برمی‌خیزد، سخنانی را با عصبانیت به مخاطبش می‌گوید و پیراهن خود را درمی‌آورد و به سوی او پرت می‌کند. هنوز دلیل اعتراض آقای مشایی مشخص نیست و خبرگزاری صدا و سیما نیز توضیحی در این باره نداده است. اسفندیار رحیم مشایی به اجتماع و تبانی علیه امنیت کشور، تبلیغ علیه نظام و توهین به مقامات قضایی متهم شده است. وی اسفند ماه سال گذشته حکم دادگاه حمید بقایی را در مقابل سفارت بریتانیا در تهران به آتش کشید. وی هدف از این اقدام را پایان دادن به «سلطه انگستان و دشمنان ایران» خواند.
 اخبار مرتبط


میزیتو

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
میزیتو