کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

نرم افزار حسابداری پارمیسنرم افزار حسابداری پارمیس

سید احمد خاتمی: مردم زندگی عزتمندانه را برابر تحریم ها ترجیح می دهند


کد خبر : ۵۲۵۱۸شنبه، ۳ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۴:۰۲۸۱۴ بازدید

امام جمعه موقت تهران نقطه ثقل و هدف دشمن از مقابله با نظام اسلامی را جداکردن مردم از انقلاب دانست و گفت: انقلاب ما با مردم گره خورده است.

امام جمعه موقت تهران نقطه ثقل و هدف دشمن از مقابله با نظام اسلامی را جداکردن مردم از انقلاب دانست و گفت: انقلاب ما با مردم گره خورده است.

به گزارش مهر، آیت الله سید احمد خاتمی عصر پنجشنبه در یادواره ۱۲۳ شهید شهرستان در مسجد حسنکیف کلاردشت با بیان اینکه ملت ایران زندگی عزتمندانه را بر زندگی ذلتمندانه ترجیع می دهند شعار مردم را هیهات من الذله عنوان کرد و تهدید را از ترفندهای دشمن برشمرد و گفت: طبق فرمایش مقام معظم رهبری آمریکا اگر بخواهد با این زبان با ملت ایران سخن بگوید، حزب الله منافع آمریکا را در سراسر جهان به خطر خواهد انداخت.

وی با اشاره به اینکه شعب ابی طالب نمونه ای از تحریم اقتصادی بوده و پیامبر اکرم (ص) در مکه و مدینه با تحریم اقتصادی مواجه بود اظهار داشت: هدف دشمن از تحریم اقتصادی این است که مردم ببرند ولی مسلمانان صدر اسلام از تحریم ها نبریدند و مقاومت کردند.

آیت الله خاتمی تصریح کرد: مسلمانان در مدینه و مکه برابر تحریم ها مقاومت کردند و به پیروزی رسیدند و برای پیروزی نهایی برابر تحریم ها باید مقاومت و ایستادگی کنیم.

امام جمعه موقت تهران یادآور شد: راه و زندگی ذلت بار و زندگی عزتمندانه از جمله راههای مقابله با تحریم است و ملت ایران زندگی عزتمندانه را برابر تحریم ها ترجیح می دهند.

وی با بیان اینکه قصه شهدا و مجالس آنان سبب می شود تا حرف های نو گفته شود افزود: نقطه ثقل دشمن با نظام اسلامی جداکردن مردم از انقلاب است زیرا می دانند انقلاب ما با مردم گره خورده است و مردم انقلاب کرده و ۴۰ سال آن را حفظ کرده اند و سالیان سال پای آن خواهند ایستاد.

عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه « دوره بزن در رو» گذشته است گفت: امروز اگر دشمنان آسیب بزنند نه تنها منافع آنان و منافع همپیمان مهم شان یعنی رژیم صهیونیستی درخطر خواهد افتاد بلکه پیش روی ما هشت سال دفاع مقدس است و تهدید به جنگ تهدید بی اساسی است.

وی تهدید به جنگ را از دیگر ترفندهای دشمنان برشمرد و گفت: پمپاژ ناامیدی و بحران ترفند دیگر به حساب می آید درحالی که به فرمایش مقام معظم رهبری، آینده به مراتب روشن تر از گذشته خواهد بود.

آیت الله خاتمی با بیان اینکه نمی توان مشکلات اقتصادی را کتمان کرد و گفت: ریشه این مشکلات فقط اقتصادی نیست بلکه جنگ روانی دشمن نیز اثرگذار است و امیدواریم مسئولان جلوی نوسانات ارزی و بازار را بگیرند.

امام جمعه موقت تهران با اظهار اینکه انقلاب اسلامی ریشه در عمق جان ها دارد تصریح کرد: طوفان ها نیز نمی توانند شاخه این درخت را تکان دهند زیرا این کشور، کشور علی (ع) و فاطمه (س) است.اخبار مرتبط

مالتینا

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
مالتینا